Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Toltheto elem - kilehet merni...

Toltheto elem - kilehet merni azt hogy fel e toltotte mar a tolto az elemet?

Figyelt kérdés

nem bizok annyira,vagy csak szeretnek meggyozodni hogy mennyire van feltoltve az elem azt hogy tudom megmerni multimeterrel?


errol az elemrol van szo: [link]


Azt hogy hany miliamper van benne kilehet merni /Az fogja mutatni a toltottsegi szintet vagy az hogy mennyi DCV mutat?


Ha Ampert akarok merni akkor ACA ra kell allitanom a csavarot a multimeteren és a bekotes pedig hogy lessz?

[link]


20A - A - Com -V/ohm >>melyikbe kene szurnom a ket merot kábelt, es melyikre kell csavarnom a multimetert a DCA -ra?

koszonom


2014. aug. 20. 14:44
 1/2 savanyújóska ***** válasza:
Feszültséget kell mérni, és a 10V körüli tartományban. A multiméterhez nem tudok hozzászóln.
2014. aug. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

6Feszültséet kell mérni, dcv állásra kell állítani a 2 voltos tartományra.

Áramerősséget csak fogyasztóra kötve lehet mérni, a módját nem tudom, mert még nem próbáltam.

A piros kábelt a V/OHM kábelre kell kötni, a feketét a COM-ra.

2014. aug. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!