Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A toltheto elemnek meddig...

A toltheto elemnek meddig kene kibirnia, fenykepezoben? 2000es az elem

Figyelt kérdés

most vettem,toltottem 24 órát,erre lemerul fel ora alatt

ez normális? hibakert bocsi


2012. nov. 3. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez mondjuk nagyban függ attól, hogy mennyi kell a gépednek és hogy mennyit használod közben, mennyire megy folyamatosan az LCD kijelző, stb. Fél óra alatt nem kellene semmiképp lemerülnie azért. Nekem 2600as elemből van 4db a gépben és egy napot vígan kibír. Fontos, hogy milyen töltővel töltöd (sajátja vagy más) és hogy az mit ír a töltési időről. Az aksiknak általában kell egy kis idő, amíg teljes kapacitással mennek. Ennek persze 3-4 feltöltés után meg kell történnie, ha nem, akkor valószínűleg az aksival van a gond.


Mi a márkája az elemnek?

2012. nov. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

az aksi panasonic,az elem meg valami bio cucc

de remélem pár töltés után jobb lesz

ment a kijelzo,fotoztam

2012. nov. 4. 08:38
 3/3 anonim ***** válasza:
A fél óra elég gyanús mondjuk. Ez a bio cucc nem tudom, mit takar, viszont ha ceruza (AA) elemről van szó, akkor egy 2500mAH-s elemből 4 darab olyan 3.600 HUFnál kezdődik. Ezzel egész sokáig megy egy gép, de ha ennél kisebb teljesítményű aksid van, netalán valamilyen nevenincs gyártótól, akkor ott félő, hogy annyit tud. Esetleg egy multiméterrel lehet utánajárni, hogy milyen feszültség és áramerősség van benne egy feltöltés után. (összevetve a gyári adataival)
2012. nov. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!