VARTA elem kisütés?

Figyelt kérdés
Minap vettem egy csomag VARTA 2100 mAh akkumulátor elemet, 4 darabos kiszerelésben. Ezeket az elemeket "kisütéssel" kell még bejáratni? Ha igen, hány órán keresztül kell tölteni az első töltésnél?

2014. aug. 3. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam semmit se csinálni az aksikkal, feltöltöm azt kész =)
2014. aug. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2 féle akksi van. Az ún. ,,ready to use'', ezek fel vannak töltve és egyből hazsnálhaod. Ha lemrül, akkor megint feltöltöd. Ami pedig nem ,,ready to use'', azt meg feltöltöd és utánna használod.

Nem tudom mit akarsz kisütni, de nem kell sem 24 óráig tölteni, sem rádugni a 230 voltra, sem semmi mást.

2014. aug. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elég annyi ha valamiben használod és lemerül.Felteszed

töltőre.A töltő kézikönyvében le van írva mennyi ideig kell tölteni a bizonyos mAh-ás akksikat.(hacsak nem automata a töltő)

2014. aug. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A régebbi telefonok akkumulátorjából indultam ki. Ha jól emlékszem azoknak meg volt adva a legelső töltésnél hogy X ideig kell tölteni, / talán 12 óra / és utána lehet használni.
2014. aug. 3. 19:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!