Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A PAYPAL számla használata...

A PAYPAL számla használata ingyenes?

Figyelt kérdés
Tehát amivel lehet fizetni a neten, gondolom hozzá kell rendelni egy saját bankszámlát vagy ilyesmit, amiről utalják a pénzt ezen keresztül, de ez magába ingyenes? Nem kell havonta X összeget fizetni, vagy tranzakciónál többet?

2012. szept. 23. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:

sokkal egyszerűbb lenne elolvasni a hivatalos oldalt, nem?


[link]

2012. szept. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És te mindent elhiszel, amit elédraknak és nem írják le az apró betűs részt? Nem a hivataos reklámszövegre vagyok kíváncsi, hanem a tapasztalatokra érted?
2012. szept. 23. 14:23
 3/7 anonim válasza:
Igen, ingyenes (én is használom). Nincs semmi félrevezető apróbetűs rész, max annyi hogy 400ft-ot rá kell raknod a számlára amit levonnak, de utána visszakapod, ez csak azért kell hogy megbizonyosodjanak arról hogy nem vagy robot hanem valós személy (bár mintha olvastam volna hogy ez se szükséges már, de erről nem tudok már semmit, mikor én csináltam még kellett).
2012. szept. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ:)
2012. szept. 23. 14:30
 5/7 anonim ***** válasza:

"És te mindent elhiszel, amit elédraknak és nem írják le az apró betűs részt? Nem a hivataos reklámszövegre vagyok kíváncsi, hanem a tapasztalatokra érted?"


tudod mit, én inkább hiszek egy hivatalos oldalnak a hivatalos felhasználási feltételekkel (==== szerződés, amit kötök), mint noname emberek "tapasztalatának"

2012. szept. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az te vagy, én elötte szeretem meghallgatni mind a 2 oldalt és utána dönteni.
2012. szept. 23. 14:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocs az offért.,, segítenétek átutalás ügyben? Hozzárendeltem a PPhez a bankszámlámat, és amikor visszanézném, a bankszámlaszámom helyett x-0000 szerepel. Ez normális a titkosítás miatt vagy valamit nagyon elrontottam? Köszi (bocs, kezdő vagyok a dologban... :)
2012. okt. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!