Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Érti valaki közületek a UPC...

Érti valaki közületek a UPC 08. havi számla hátoldalán bekeretezett, nagyonműszaki leírást?

Figyelt kérdés

Egyre körülményesebbé válik a UPC, miközben minden más szolgáltató könnyít a számlázás megértésén is és az árak is elfogadhatóbbak.

Már több ismerősöm és családtagom váltott, csak nekem nehéz a kimozdulás itthonról.

Pedig havi 16-17 ezreket fizetek a tel.-internet-TV re. Kérem segítsetek megérteni



2012. aug. 15. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a számlalevél hátoldalán a számlarészletezés feliratú mező van.

Itt a számla részletes tartalmát láthatod összegszerűen ami szerintem rém egyszerű-az ország egyetlen szolgáltatója sem tudja ilyen érthetően feltüntetni ezt ezért dícséret az upc-nek.

Tehát ha mégsem értenéd:

-első három sor a díjcsomag megnevezése/az igénybevétel ideje/egysége/egységára és végösszege

-a többi sor a telefonszolgáltatás részletezése

külön sorokban a hívások iránya/ideje/egysége/egységára és végösszege

-legutolsó sor pedig a mindösszesen fizetendő összeg


Ettől egyszerűbb már nem is lehet szerintem!

2012. aug. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Díjbeszedő létemre értem a számlázást, de a hátoldal legfelső bekeretezett részét nem érte.

Úgymint: Tisztelt előfizetőnk!

Értesítjük, hogy a körülményekben bekövetkezett lényeges változás miatt 2012 09.30. napjától stb....

Milyen körülményekben? Milyen bekövetkezett? MI?

2012. aug. 16. 11:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!