Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit tudok az ellen tenni hogy...

Mit tudok az ellen tenni hogy LOPJÁK A NETEM? Mert 15 megás a netem!

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ehhez kicsit több infó kéne. Hogy lopják?
2010. dec. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem kizárt, hogy lopnák... Egy 15 megás netért senki nem fogja törni magát, hogy arra csatlakozzon rá.


Nekem sokkal gyorsabb netem van a tiednél, de ténylegesen nincs annyi, csak papíron.

Ennek az az oka, hogy viszonylag régi a gépem és hiába a gyors net, ha a gép nem elég "ügyes" hozzá.


Másrészről, ha nincs időnként újrarakva a windows vagy már eléggé tele van a gép (pl. videókkal, zenékkel, képekkel, filmekkel stb.) akkor is lassabb.


Nekem format és reinstall után, amikor még szinte alig van valami a gépen akkor szokott majdnem a tényleges sebességen lenni (le szoktam mérni).


De ha tényleg lopják hívd ki a szolgáltatót és nézesd meg velük szerintem.

2010. dec. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kódold le wifit vagy használj mac cim filtert vagy ne lógasd ki az ablakon az ethernet kábelt
2010. dec. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

(1) A net sebessége ingadozó. Ez nemcsak a gépedtől, sőt nem is csak a szolgáltatódtól függ, hanem a meglátogatott weblap szerverétől is.


(2) vezetékes netet nem lehet lopni, hacsak nem rejtett el valaki a szobádban egy plusz routert


(3) vezeték nélküli netet szokás jelszóval védeni, ami 5-10 karakter fölött már nem éri meg (időben) feltörni (viszont a legtöbben simán elmennek 50-100 karakterig is, ez ízlés kérdése, neked ugyanis nem kell ezt fejben tartanod)

2010. dec. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem árt azzal vigyázni, hogy a szolgáltatók a max. sebességgel reklámoznak, nem a garantáltal, ami legtöbbször a max. fele. Ha a garantált sebesség nincs meg, akkor lehet reklamálni, másképp nem.
2010. dec. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A gépemmel biztos nincs baj mert zsír ujjan vettem egy windows 7eset ugyhogy azzal nincs baj!
2010. dec. 15. 19:27
 7/7 A kérdező kommentje:
De azér kössz
2010. dec. 15. 19:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!