Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 50 m-es 220V-ról működő...

50 m-es 220V-ról működő LED-füzér használható biztonsággal kültéren is?

Figyelt kérdés

1, A 220V-is bemenőt lecserélem rendes kettős szigetelésű kábelre, és a vezérlődobozt beteszem egy szerelődobozba.


2, a szerelődobozból vezetem ki a kimenő 3 szálat, de ez így már biztonságos? 30 Voltot mértem rajta, abból lehet gond, ha esetleg megszakad?


3, én nem látok szakaszolást, de ettől még lehet. abból ami a képen látszik, azaz a 3 kimenő szálból (és mind a 3 végig megy az 50 m-en, de a ledek váltakozva ágaznak le eltérő szálakról) az következik, hogy a 30V végig megy a teljes hosszon vagy X méterenként szakaszolták ezt a füzért?


4, én nem értem, hogyan kötötték, és a 3 szál miért megy végig, de aki ért hozzá, biztos látja, hogy ez vajon soros vagy párhuzamos kötésű? azért kérdem, hogy mennyire érdemes fixen fára tenni stb, vagy esetleg ha 1 db led elszáll, akkor az egész 50m-nek vége?

Ez azért is érdekelne nagyon, mert egy ugyan ilyen felépítésű 100m-es is van.


köszönöm a segítséget


[link]


[link]



#LED #led-füzér
tegnap 23:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!