Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Futáshoz szeretnék órát venni...

Futáshoz szeretnék órát venni ami mutatja a megtett távot sebességet stb. Ehhez csak egy sima okos óra kell ami a telóval van összekapcsolva vagy van erre valami spec óra ami magába tudja ezeket?

Figyelt kérdés

tegnap 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Ezeket a GPS méri, tehát ha van ilyen az órában, nem kell telefont is vinned.
tegnap 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cameroon ***** válasza:
100%
Én órát vennék viszont nem drágát 20 körül van huawei band az simán megteszi
tegnap 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az 1. jól írja.

Én pont erre célre a legolcsóbb, de már gps-szel rendelkező órát vettem meg (Amazfit Bip U pro), mert nem akartam mindig magammal hurcolni a telefont.

Van egy saját alkalmazása okostelóra (Zepp), ahol tudsz válogatni a sportok között. A futásnál mér időt, távot, sebességet/tempót, lépésszámot, lépéshosszt, pulzust stb., sőt, még az elégetett kalóriát is kiszámolja és az útvonalat is menti. 🙂

Mivel nekem csak viszonyítási alapnak kell a mindennapi kocogásaimhoz, vagy maximum arra, hogy ha nagy ritkán versenyre megyek, akkor tudjam, hogy hol tartok, így tökéletesen elégedett vagyok vele.

tegnap 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van, de az a kérdés, mennyi a kereted és mi egyebeket szeretnél. A Garmin sportórák a legjobbak, de nem kifejezetten olcsók. De lehet használtan is venni hibátlanul működőt, garanciával is.

Néhány ezerért vagy tízezerért csak nagyon korlátozott, megbízhatatlan tudással rendelkezőt kapsz.

ma 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én annyit szeretnék, hogy mutassa a megtett távot meg a perc/km-t
ma 17:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!