Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Műkörmösök vettem egy körömcsi...

Műkörmösök vettem egy körömcsiszólógépet nem márkásat.De nem is volt olyan olcsó.Aszt hiszem csak egy műanyag karikát kell beletenni de nem tudom hol kell megcsináltatni hol lehet?

Figyelt kérdés

#Budapest #Műkörömcsiszólógép javítása budapest
máj. 30. 23:04
 1/10 anonim ***** válasza:
kb sehol
máj. 31. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Milyen szó az, hogy ----- " aszt"?? 😆😆😆
máj. 31. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintem a kérdésre kncentrálj lécci..Unalmas hogy ilyen felsleges beszólásokkkal megy aaz idő..
máj. 31. 14:40
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem az okoskodásra vagyok kíváncsi te miért dumálsz már megint bele mindenbe itt éled ki magadat ?V te vagy a nyelvtan betü náci? Unalmas vagy nagyon már..Ép lezavartam 10 óra utazást eközben nem is láttam mi írodik ahelyett amit akartam szóval pihenj éld az életedet ne a gyakorin b--ad a rezet..Csók..
máj. 31. 20:44
 5/10 anonim ***** válasza:
Se vessző, se forgalmazási készség... Van baj. Néha vegyél levegőt
máj. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szia alszol?
máj. 31. 21:58
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, itt nem csicskák vannak, szóval ha választ szeretnél, akkor el kell érned, hogy kedve legyen válaszolni a válaszadódnak az általad elvárt módon. Ha esetleg fotóval szeretnéd segíteni a folyamatot, könnyen megteheted, ha feltöltöd nyilvános tárhelyre és a linket ide bemásolod. Ez azért hasznos, mert hiányában vagyunk a látnoki képességeknek, és a gondolatolvasást pedig tiltják az EU szabályok.

Én segítenék, de a válaszaid alapján elment töle a kedvem, szóval ezt most csak búcsúzóul írom neked.

máj. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem úgy tünik hogy te a témában semmi relevánsat nem tudsz mondani..Szóval ennyi..Itt unatkozól és marhaságok írásával töltöd az idődet.
jún. 1. 00:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Dehogy alszok
jún. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:)
jún. 1. 14:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!