Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy olcsóbb analóg keverő ki...

Egy olcsóbb analóg keverő ki tud váltani egy usb-s fantom tápos interfészt?

Figyelt kérdés
Csak azért lenne jobb a keverő mert akkor könnyebben tundám eq-val finomhangolni a hangzást ahelyett hogy szoftveresen csináljam.

aug. 31. 12:53
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Hát, vegyél egyet, mondjuk használtan jóárasan, aztán majd eladod, amikor rájössz, hogy nem ezt akarod.
szept. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

"Vö. UAD"

Ágyúval verébre.


"Lehet a midi kontroller útvonalat is lenne értelme pénzügyileg átmazsolázni. "

Hagyjuk már. Nem zenei karrierre készül a kérdező - a leírásából tekintve biztosan nem.


"Aha, hát nem tudom mert már erősen hajlok a keverő felé mert az már egy régi vágyam volt és azért húz afelé a szívem."

Ha nincs több analóg forrásod - mondjuk több mikrofon, hangszerek - akkor felesleges keverőpultban gondolkodni. Podcasthez, streaminghez kondenzátormikrofonhoz elég egy olcsóbb, fantomtápot is tudó hanginterfész.

szept. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

Oké, de viszont én többre vágyom mint egy interfész mert a keverőn könnyen tudom állítani a hangmagasságot meg a hangerőt stb..

És a keverővel vannak késöbbi terveim is mert az másra is jó.

szept. 1. 12:56
 34/34 anonim ***** válasza:

Na, ilyenkor betonoztok?

El nem tudom képzelni, mi a francnak keverőt állítgatni bármilyen célra is, egy fix felállásban. Ha esztétikumnak kell, akkor vegyél valami szépet oszt jóvan, lehetőleg villogjon is... Ha meg csak arra kell, amit egyébként az utolsó ingyenes célszoftver is tud (nem derült ki, mire használod ténylegesen), akkor tökmindegy, hogy mit fogsz egyetlen egyszer beállítani jól. Szerintem jobb, ha nem kell zsebbe nyúlni egy egyszeri korrekcióért. Aztán ha vágysz keverőre, akkor veszel, aztán néha előveszed és hergeled.

szept. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!