Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy olcsóbb analóg keverő ki...

Egy olcsóbb analóg keverő ki tud váltani egy usb-s fantom tápos interfészt?

Figyelt kérdés
Csak azért lenne jobb a keverő mert akkor könnyebben tundám eq-val finomhangolni a hangzást ahelyett hogy szoftveresen csináljam.

aug. 31. 12:53
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Az uad kizárva mert nem akarok annyit költeni rá mert úgy kb. max 60k-ra gondoltam és ha pl. uad volt 1-et vennék akkor az már kapásból szállítással 57-58 ezer.
aug. 31. 19:36
 12/34 anonim ***** válasza:

#10/#11: A Mackie/UAD jelen esetben - ha egyedül csinálsz streaming videókat - ágyúval a verébre. Egy Behringer UMC22 U-Phoria

[link]

bőven elegendő a célra

aug. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Oké csak ezen nem tudom finomhangolni a hangomat azért használék ilyen u-phoria helyett valami keverőt amin tudok kicsit finomhangolni.
aug. 31. 20:24
 14/34 anonim ***** válasza:
#13: Tudod hangolni a rögzítőszoftverben - például OBS-ben katt a csatorna melletti három függőleges pontra --> Szűrők --> Itt hozzáadhatsz effekteket (alapból van 3 sávos EQ, de akár külön letöltött VST-effekteket is hozzáadhatsz).
aug. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
aug. 31. 21:04
 16/34 A kérdező kommentje:
De ha azokat veszem amiket írtam azért azok is tennék a dolgát, nem? Vagy arra vagyok kíváncsi hogy konkrétan azzal amit írtam annak a 2 dolognak az együttműködésével lenne gond?
aug. 31. 21:28
 17/34 anonim ***** válasza:

#16: A #6-os hozzászólásban kinézett keverőnek van egy mikrofonportja - arra lenne rácsatlakoztatható a mikrofon - és egy a kevert jelet digitalizáló hanginterfésszel ellátott USB-kimenete - arra rácsatlakoztatható a számítógép.


Viszont ami gyanús benne:

"Mic input channel with 18v phantom power and balanced line input"

[link]


"This mic input is equipped with phantom power (18V with no phantom

power on/off switch) and is compatible with most condenser and dynamic

microphones."

[link]


Miközben a kondenzátor mikrofonoknál a fantomtáp szabványos feszültsége 12/24/48 V:

[link]

és ezt a mikrofon dokumentációja is tartalmazza:

"Due to the professionalism of XLR microphones, they must be driven by an additional 48V phantom power supply or audio interface, so you must connect an additional power supply."

[link]

aug. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
És esetleg egy Behringer 502S tud 48V-ot?
aug. 31. 21:58
 19/34 anonim ***** válasza:

#18: Rákeresve:

[link]

első találat a gyártó oldala:

[link]

ahonnan elérhető a kézikönyve:

[link]

melyben írják:

"Each mono input channel offers a balanced microphone input via the XLR connector and also features switchable +48 V phantom power supply for condenser microphones (802S)."

viszont a termékről készült képeken:

[link]

[link]

nem látható ilyen kapcsoló, csak a 802S nagytestvérén:

[link]

szóval ezen a kicsi keverőn nincs. ;(

aug. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.
aug. 31. 22:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!