Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy olcsóbb analóg keverő ki...

Egy olcsóbb analóg keverő ki tud váltani egy usb-s fantom tápos interfészt?

Figyelt kérdés
Csak azért lenne jobb a keverő mert akkor könnyebben tundám eq-val finomhangolni a hangzást ahelyett hogy szoftveresen csináljam.

aug. 31. 12:53
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
És van olcsóbban olyan keverő ami tud fantom tápot?
aug. 31. 22:18
 22/34 anonim ***** válasza:

Végignézve a Muziker kínálatát, talán ez:

[link]

a kézikönyve 48 V-os fantomtápról ír.

aug. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Aha, én is onnan fogok rendelni és megtaláltam ezt a keverőt de viszont már a kinézete sem bizalom gerjesztő úgyhogy maradnom kell egy mackie mix8-nál ami igaz 1-2 ezerrel olcsóbb csak de viszont nem gagyi.
aug. 31. 22:33
 24/34 A kérdező kommentje:
Csak az a kérdés hogy a keverőt a gépemmel milyen vezetékkel kell összekössem?
aug. 31. 22:34
 25/34 anonim ***** válasza:

#24: Ha van a gépedben hanginterfész (akár integrált, akár dedikált, akár külső, akár belső), akkor annak a vonalbemenetére (világoskék jack aljzat: [link] ) kell kötni (nem a mikrofonra!).

Ha nincs, akkor vonalbemenettel rendelkező hanginterfész kell.

aug. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Uh, akkor ez jó drága mulatság lesz, köszi.
aug. 31. 22:57
 27/34 anonim ***** válasza:
Vö. UAD
szept. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék interfészt venni főleg nem ennyiért, bocsi. Inkább fizetek egy fantomtápos keverőér amivel 100 másik dolgot is lehet csinálni.
szept. 1. 10:40
 29/34 anonim ***** válasza:
Lehet a midi kontroller útvonalat is lenne értelme pénzügyileg átmazsolázni. Semmi baj a szoftvercuccokkal, csak az ingyenes kínálat is sokszorosan sokoldalúbb bárminél, amit minimál audiointerfész, mikrofon, fejhallgató, fader kontroller felállás áráért veszel. A keretedet szándékosan hagyom figyelmen kívül, az még amatőrben is csak részeredményekre elég. Drága móka, kell csinálni rá a pénzt rendesen, elindulásra meg főleg.
szept. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

Aha, hát nem tudom mert már erősen hajlok a keverő felé mert az már egy régi vágyam volt és azért húz afelé a szívem.

Végülis meg tudom venni csak nem gondoltam hogy ez ennyibe fog fájni.

szept. 1. 11:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!