Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Rossz reflexből rákattintottam...

Rossz reflexből rákattintottam egy adathalász oldalra. Nem adtam meg adatokat, és a jelek szerint vírust sem töltöttem le a link által. Ennek ellenére lehet belőle baj?

Figyelt kérdés

aug. 22. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Nem
aug. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Igen.. Túlaggódod, gyomorideged lesz, és fájni fog a pocakod! Az nem kellemes ám!

Más baj nem történhet.

aug. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én már kattintottam ilyen oldalra. Sőt, vannak olyan kalóz oldalak is, amik maguktól töltenek be ilyeneket. De van olyan oldal is, amelyik magától letölt egy EXE fájlt.


Én ilyenkor azonnal be szoktam zárni a betöltött oldalt. Ha arra kér, hogy engedélyezzek valamit, nem teszem. Ha letöltött egy EXE fájlt, akkor azt is letörlöm.


Sokan itt szoktak beesni a csapdába, hogy annyira ugyan értenek hozzá, hogy pl. megtalálják egy fizetős játék feloldókódját, de annyira meg nem értenek hozzá, hogy felmérjék, hogy egy torrent file, egy leírás, vagy egy feloldókód lista az sosem lesz EXE formátum, és ennek ellenére beindítják, akkor ott már vége is a játéknak.

aug. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2.-es igen, ez volt :'D


Köszönöm Mindenkinek ♡♡ nem talált semmit a víruskereső azóta se, és nem történtek gyanús dolgok. Nem gépről van szó amúgy, hanem telefonról.

aug. 22. 14:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!