Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A hideg víz hőmérséklete...

A hideg víz hőmérséklete miatt ment tönkre a berendezés?

Figyelt kérdés

Üdv! Vettem egy amolyan hidrogénesvíz generátort. Eddig sima csapviz belehelyezésével működött. Harmadnapra már a hűtőszekrényből töltöttem bele hideg vizet. Ebben a melegrekordban ez érthető. Erre tönkrement. Kikapcsol a készülék pár másodperc után. Lehet ezzel elrontottam?


Van egy leírás benne, amit ide linkelet és idézek. Nem értem. Nincs megadva hogy Celzius vagy Farenheit a mértékegység. A szöveg sem érthető angolul. Idézem : "water temperature at 50 degrees c following..."


A hűtőben nem is tudom hány fok lehet. Lehet túllépte az 50F azaz 10C-t és emiatt ment tönkre? Szerintem nem volt 10 foknál hidegebb a víz [link]


Köszönöm a szíves tanácsod!😊


júl. 18. 10:39
1 2 3
 21/22 BeefEater ***** válasza:

Szerintem akkor most mindenki igyon hypót! Abban is van nascens oxigén, tehát nyilván egészséges.


"Nem rekonbinálódnak"

A magyar nyelftannal (!) sem.


Kíváncsi vagyok, mi lesz, amikor a kérdező felfedezi a deutériumot...

júl. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

20@ Ez így van ahogy leírtam. Ha végig olvasod megérthetnéd. Régen rádiummal fűtöttek egyébként


21@ A naszcens oxigén nem megfelelő. Hamar kimegy a vízből. Nem tudja biológiailag a szervezet hasznosítani. Mondom ez bizonyított


Most az hogy rekord kűnikulában félreütök mit bizonyít mond meg. A helyesírás egyetlen célja a kommuniált tartalom célba érése. Benne van az ált iskolás tankönyvben. Olvastad?


A deutériumos víz jótékony hatását már úgy a '70-es években is észrevették. Használják sok helyen. Az is nagyon jó!!

júl. 19. 16:34
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!