Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A hideg víz hőmérséklete...

A hideg víz hőmérséklete miatt ment tönkre a berendezés?

Figyelt kérdés

Üdv! Vettem egy amolyan hidrogénesvíz generátort. Eddig sima csapviz belehelyezésével működött. Harmadnapra már a hűtőszekrényből töltöttem bele hideg vizet. Ebben a melegrekordban ez érthető. Erre tönkrement. Kikapcsol a készülék pár másodperc után. Lehet ezzel elrontottam?


Van egy leírás benne, amit ide linkelet és idézek. Nem értem. Nincs megadva hogy Celzius vagy Farenheit a mértékegység. A szöveg sem érthető angolul. Idézem : "water temperature at 50 degrees c following..."


A hűtőben nem is tudom hány fok lehet. Lehet túllépte az 50F azaz 10C-t és emiatt ment tönkre? Szerintem nem volt 10 foknál hidegebb a víz [link]


Köszönöm a szíves tanácsod!😊


júl. 18. 10:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

"hidrogénesvíz generátort."


Milyen a hidrogénmentes víz?

júl. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Mint minden víz. Nincsenek benne kötött hidrogénatomok.


Köszi. A fordításom jó lenne? Nem lehet 50F-nél hidegebb vizet beletölteni?

júl. 18. 11:02
 3/22 anonim ***** válasza:

"Mint minden víz."


Tehát a csapvízben nincs hidrogén?

júl. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Most ezen hosszan tudnék magyarázni, lehet később meg is teszem. Most kérem válaszolj a kérdésemre. Jó a fordításom? Mert szerintem nem egyértelmű


A csapvízben nincsen hidrogén. Ez ugyanolyan kérdés, mint hogy nincs ráadoaktív anyag sem benne, mert ugye az elektron a bétasugárzást jelenti és habár van benne megkötve eletron, de nem szabadon van. Ugyanígy a hidrogén sincsen a vízben, mert az a víz molekula része. Viszont ezzel a kutyüvel ami most tökrement lehet hidrogént beletenni

júl. 18. 11:20
 5/22 anonim ***** válasza:
73%

"A csapvízben nincsen hidrogén."


Hölgyeim és uraim - az oktatás csődje. Fogadd gratulációmat.

júl. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ez elég zagyva kínai-angol fordítás, de gyanítom, hogy 50F/10C körüli vízre gondolnak. Szerintem nem az a pár fok különbség volt a baja, de ki tudja? Amúgy ennek mi értelme? Honnan tudod, hogy működik, már amikor, azon kívül, hogy áram alatt van? Milyen baromságot olvastál erről?
júl. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
...azaz valóban 50C van a szövegben, elsiklottam fölötte. Persze gondolom hőmérő nincs benne, oldd meg... Önts össze esetleg ugyanannyi forrásban lévő, és hideg csapvizet, esetleg utóbbi lehet több is. Fél óra múlva már ihatsz is jó kis hidrogénes vizet :)
júl. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
82%
Az ilyenek miatt lehet minden szart eladni és gyártani!!!
júl. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

"Nincs megadva hogy Celzius vagy Farenheit"

"water temperature at 50 degrees c following..."


Szerinted a c mi lehet?

júl. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
62%
Szerinted aki azt hiszi, hogy a vízben nincs hidrogén, az tud értelmezni ilyen "bonyolult" szavakat?
júl. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!