Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy 10"-es tabletnél mennyire...

Egy 10"-es tabletnél mennyire lehet észrevenni az 1280x780, és az 1980x1020 közti különbséget?

Figyelt kérdés
2023. dec. 14. 08:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Másfélszeres különbség, mégis mire számítasz?
2023. dec. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azért kérdeztem, mert szeretnék venni egyet, de már találtam egy másikat, ami egy Lenovo, FHD felbontással (most találtam), a másik egy noname. a Lenovonak 3GB-os a RAM-ja, a másiknak 4. A Lenovo háttértára: 32 GB, a másiké 64.Tudom, itt már nem a felbontásnál tartunk, hanem az összehasonlításnál, de böngészésre, vmint kisebb játékokra a Lenovo gondolom sokkal jobb.A kettő minőségben és a proci gyártmányától tér el egymástól. A Lenovoban T610-es,mg a nonae-ben SC9863 van.Válaszodat nagyon megköszönném, mert nem igazán vagyok otthon a tabletek világában, csak a PC-s ismereteimet gyarapítom.
2023. dec. 14. 09:01
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja, még annyit: a proci gyártója: az Unisoc, a T610, a Mediatec pedig az SC 9863.
2023. dec. 14. 09:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez a különbség egy 6 colos telón is látványos, nemhogy egy 10-es tableten. Felejtsd el a full HD-nél alacsonyabbakat, nagyon-nagyon rondák. A másfélszeres dpi több mint kétszeres össz pixelszámot jelent.
2023. dec. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Az utána levő kérdésemre is gondolom a Lenovo nyert, még ha kisebb is a RAM és a háttértár.

2023. dec. 14. 09:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Ketten vagyunk :) Én is a Lenovóra szavazok, már csak az esetleges támogatás miatt is, ami noname esetén esélytelen. A processzorok ("SoC"-k) összehasonlításai:

[link]

2023. dec. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha elfogadsz egy tanácsot, inkább nézz használtat. Az a két SoC, és a 3 GB RAM nem túl bíztató.
2023. dec. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Galaxy Tab S6 Lite-om van 4GB rammal és ennél a T610-nél valamivel jobb chipsettel, de már ez is kezd érezhetően elavulni.
2023. dec. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!