Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van értelme az ózonizátoroknak?

Van értelme az ózonizátoroknak?

Figyelt kérdés
Elvileg fertőtlenít, meg van rajta pár funkció még, mire szokták ezeket a gépeket használni amúgy?

2023. jan. 4. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
profitszerzésre
2023. jan. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Szirty ***** válasza:
0%

Az ózon rendkívül bödös és nagyon mérgező!

Óvatosan kell bánni vele!

2023. jan. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor mi értelme az ózonizátoroknak? Valaki árulja már el légyszíves. Ekkora ipar nem épülhet totál feleslegesen.
2023. jan. 4. 20:30
 4/8 Szirty ***** válasza:
0%

"Akkor mi értelme az ózonizátoroknak?"


Kb. tízszer hatékonyabban fertőtlenít mint a klór és szagtalanító hatása van.


"Ekkora ipar nem épülhet totál feleslegesen."


Mekkora?

Kétségtelen hogy lehet kapni ózongenerátorokat (műszakilag egy elég egyszerű szerkezet egyébként) de hogy konkrétan "ipar" épülne rá az durva túlzás.

2023. jan. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pedig iparnak lehet nevezni egyetlen gyárat is. Írd be google-ba, hogy "ózonizátor", és rájössz, hogy iszonyatosan sok cég gyárt ilyet. Ha nem lenne semmi értelme, akkor egy gyár se foglalkozna vele, nemhogy ennyi.
2023. jan. 6. 15:39
 6/8 Szirty ***** válasza:
0%

Senki nem mondta hogy nincs értelme.

Éppen azt írtam le mire való.


De ha így gondolod akkor van "kombinált fogó ipar" is, mert ha beírod a keresőbe akkor láthatod hogy sok gyártó gyárt ilyet.

2023. jan. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na, és van is értelme a kombinált fogónak! Igazábol az 1-es és 2-es válaszoló miatt kérdeztem, hogy miért gyártanának ilyet ha csak a pénzlehúzás és mérgezés lenne a funkciója.
2023. jan. 6. 16:38
 8/8 Szirty ***** válasza:
0%

Az #1-es válaszolónak igaza van, minden amit gyártanak, eladnak, annak a profitszerzés az egyik oka.

A #2-es válaszoló én voltam.


"...és mérgezés lenne a funkciója."


Szeretném megjegyezni, hogy a mérgezés nem funkciója, hanem következménye. Nevezzük mellékhatásnak.

Talán nem mondok újat azzal hogy minden megoldásnak vannak hátrányai is az előnyei mellett.

Ráadásul jellemző, hogy az előnyök növekedésével a hátrányok súlyossága is nő...

2023. jan. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!