Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért fúj büdös levegőt egy...

Miért fúj büdös levegőt egy klíma?

Figyelt kérdés
2022. júl. 31. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom ki kéne tisztíttatni
2022. júl. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Kondenz elvezetése rendben van? Nem poshad bele a víz?
2022. júl. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
27%
Minél előbb kitisztítani ! Ebbe bele is lehet halni.
2022. júl. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
21%

Csak ismételni tudom azt, amit annyiszor leírtam már (máshol): attól, hogy valakinél nem jelentkezik (kivételek mindig vannak), attól még teljesen természetes a büdösödés hűtésnél. Olyan, mint ha a frissen mosott ruhát, vizesen betennéd a szekrénybe, az is bebödösödik. A klíma is ilyen, hűtés közben a beltéri hideg felületein lecsapódik a nedvesség. Amint aktív hűtés nélkül (elérte a hőfokot és leáll a kompresszor vagy kikapcsolod) elkezd felmelegedni a beltéri, árasztani fogja a szagot. Pontosan ezért utálom ha egy klíma túl van méretezve, minél többször áll le, annál többször jön elő a szag. Minél többször jön elő a szag, annál több a szagos kérdés én meg annál többször ismétlem önmagam...

Részleteket nem írtál (mikor jelentkezik a büdösödés, mennyire erős), így csak a fentieket tudom írni. Ha nagyon büdös aktív hűtés közben is, lehet telepítési hiba miatt a szag, viszont ez a ritkább.

2022. júl. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!