Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha a pednriveomat amin fotók...

Ha a pednriveomat amin fotók vannak betszem a laptopba, és azután kiveszem nem fognak elveszni a képek? Szóval ha nem csinálok ilyen mentést vagy nemtudom mit... Csak nem nagyon vagyok ezzel képbe, félek, hogy elvesznek.

Figyelt kérdés

2022. jan. 5. 22:20
 1/8 anonim válasza:
Miért nem mented a gépre, vagy akár egy privátra állított Instagram fiókba őket?
2022. jan. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megtennéd nekem, hogy leírod, hogy hogyan kell a gépre menteni?
2022. jan. 5. 22:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogy kerültek a pendrájvra?
2022. jan. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ha sikeresen áthelyezted/másoltad a képeket, akkor nem fog eltűnni. Esetleg a pendrive leválasztására figyelj, bár én néha régebben csak simán kihúztam, és nem lett belőle gond, de jobb elővigyázatosnak lenni.
2022. jan. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hogyan kell gépre menteni?!

Ahogyan a pendrivera mentetted a dolgokat.🤨

Egyébiránt CTRL+A (mindent kijelöl),CTRL+C (mindent kimásol) átmész egy olyan mappába a számítógépen ahová le szeretnéd menteni a pendrive adatait (akár csinálsz egyet mondjuk a képekben,vagy dokumentumokban vagy ahová akarsz) és CTRL+V (kimásoltak beillesztése).


Tudom,tudom van jobb klikkes megoldás a billentyű vezérlés helyett,de ez gyorsabb.


Nem nehéz leválasztani a pendrive-ot amúgy.Tálca,pendrive,levásztás,lehúzod.

De ha nem csinálsz ilyet se lesz adatvesztés főleg ha valami újabb pendriveod van.

2022. jan. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 KÖSZI
2022. jan. 6. 06:36
 7/8 anonim ***** válasza:
MC
2022. jan. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szirty ***** válasza:
58%
Javaslom a pendrive kihúzása előtt az oprendszertől kérni a "biztonságos eltávolítás" funkciót és csak akkor kihúzni amikor kiírja hogy kihúzhatod.
2022. jan. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!