Milyen iPadet vegyek?

Figyelt kérdés

Egyetemre gondoltam beszerezni egy iPadet. Laptopom van, viszont nekem az nagy, nem szeretném cipelni magammal. Ezért gondolkoztam az iPaden. Esetleg hozzá ceruza + billentyűzet.

Viszont az Apple termékek közül csak a telefonok között vagyok inkább jártas és nem tudom milyet lenne érdemes venni. Nem a legújabbat és legdrágábbat szeretném, viszont nem is egy elavult verziót. Most hogy hozzak egy példát. iPhone 11 telefonom van. Nem is a legújabb, de már nem is a iPhone 8, xr stb kategória.

Tudnátok ajánlani lehetőségeket amin érdekes gondolkozni?



2021. szept. 7. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

iPad 8. gen

iPad Air

2021. szept. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

iPad Air vagy a tavaji Pro. esetleg ha nem sürgős, várd meg jöjjön ki idén a legújabb Air, és akkor vedd meg a tavaji verziót, valszeg lemegy az ára kicsit. De egyébként most tök jó diákkedvezmények vannak az Applenél diákoknak (én most rendeltem, kedvezmény is volt és kaptam ingyen Airpods 2őt)

A gen 8-on is gondolkodtam, mert így belefért volna a keretbe a hozzá járó billentyűzet, aztán úgy döntöttem, hogy most még nem veszek bill.t, hanem megveszem az Airt, ami több évig megfelelő lesz, és ha nagyon szükségét érzem, veszek billentyűzetet, de addig is ott a laptop ilyen célokra.

2021. szept. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Az árához majd számold hozzá a szintén nem olcsó Apple Pencilt. Vagy vegyél Androidost, amit tollal szállítanak akár olcsóbban is.
2021. szept. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

#3


Nem kell itt az android sales managerek reklámja. Ezzel a MediaMarkt meg Tesco osztályvezetőit győzd meg!!! A kérdező joggal akar Apple-t venni, nem sznobságból! Mi kipróbáltuk milyen az android több mint 7 éven keresztül csak azt használtam. Amik kb 2-3 évig kapnak frissítést jó esetben, ehelyett az Apple 5 évig minimum ad, jó éccsakát

2021. szept. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Eszem ágában sincs győzködni a kérdezőt, csak alternatív megoldást említettem, szó sem volt arról, hogy melyik a "jobb". Nem kétlem, hogy sok szempontból az iPad. Azért kösz a negatívot.
2021. szept. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

iPad 8 vagy Air 4 újonnan

esetleg használt Air 3

Vagy használtan régebbi Pro

Te tudod, hogy újat vagy használtat szerenél-e és mennyi pénz áll rendelkezésedre

2021. szept. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!