Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A hálózati frekvencia mellett...

A hálózati frekvencia mellett hogyan lehet még más frekvencia?

Figyelt kérdés

Tudtommal van vezérelt áram 'éjjeli áram' is amit úgy kapcsolnak be hogy rányomnak egy frekvenciát a hálózatra amitől otthonunkba bekapcsol egy mágneskapcsoló.


Itt példáúl azt nem értem hogy hogy tudnak egy meglévő frekvencia mellé még egyet rakni.

Ugye a hálózat 50Hz az áram változás 50/s.



2019. dec. 6. 00:02
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Hatodszor rakta már be szerencsétlen azt a "fogaskerekes szinusz" ábrát, oszt még mindig nem érted, de ez nem elég, le is pontozod. Mindeki másnak a világon elegendő az, hogy az időfüggvényeket összegezni lehet, oszt az összegük, eredőjük szerint ugrálnak az elektron urak, csak neked nem...
2019. dec. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

De én is írtam már, hogy nem a kérdező pontoz le szerintem, illetve ő maga is állította (#11), én hiszek is neki.

Van itt egy rosszindulatú "ellenség", amelyik direkt mínuszolgat és feljelentget törlésre, mert fáj neki a tudás, ezért le akarja nyomni a százalékom.

Nem tudja, hogy én ezen csak röhögök, engem maga a százalék nem érdekel (ráadásul bármikor lehet másik "fiókom" is).

Hiszen épp azért szólok be simán bárkinek, aki hülyeséget firkál, mert ez a része nem érdekel. De akkor annak legalább van valami érthető oka is, hogy ő meg leminősít.

Aki viszont ok nélkül mínuszolgat, mert korábban mondjuk beégettem valamivel, az már nagyon szánalmas, primitívnek tartom az ilyet. Valami egyszerű hülyegyerek lehet, aki egy profi szakmabeli tudását nem bírja elviselni.

Egyébként is legjobban utálom ezen az oldalon, hogy itt bárki hülye csak úgy leminősíthet. Nekem ne adjon pozitívot sem, az is milyen már? Mintha megsimogatnák a kutyát, hogy jól van, jól viselkedtél!

Nekem ez derogál.

Jobb lenne egy olyan oldalt találni, ahol nincs ez a hülye százalékolás és nem törlik az ember válaszait, amikor pedig nyilvánvalóan igaza van.

Ráadásul a törléssel ilyen primitív kis trollok kezére is játszanak, őket támogatják.

2019. dec. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Jól irtad én nem minuszolgatok és nem jelengetek senkit és bocsás meg Sztrogoff hogy te hamarabb felfogni valamit mert valószinüleg te tökéletes vagy. :/
2019. dec. 8. 13:37
 24/24 A kérdező kommentje:
De köszön a válaszok.
2019. dec. 8. 13:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!