Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Pc, win 10 Lemezkarbantartó,...

Pc, win 10 Lemezkarbantartó, vagy CCleaner a jobb takarító - karbantartó?

Figyelt kérdés
2019. nov. 11. 18:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nem én mondom meg, te hülye, a józan ész, a normális gondolkodás irányítana egy normális embert, ilyen esetben.

De neked az egy másik dimenzió, láthatóan nem is érted, miről van szó.

Aki nyilvánvalóan beégeti magát egy fórumon, de azt nem csak tagadja, hanem még a másikkal kezd személyeskedni, terelni a témát mindenfelé, az egy primitív, beteg ember. Nem normális az ilyen.

2019. nov. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

#20, #21-nek:


Újra és újra megerősíted, hogy te vagy az aki képtelen a helyzetet világosan látni!


"De neked az egy másik dimenzió, láthatóan nem is érted, miről van szó."


Már az első pillanattól azt próbálom valahogy megértetni veled hogy pontosan értem hogy miről ugatsz, csak éppen qrvára nem érdekel!

Ez a tény is megerősít abban, hogy nem tévedek veled kapcsolatosan.

2019. nov. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Magam sem azt mondtam, hogy nem érted.

Csak direkt kibújsz az egyenes válasz alól, mert ilyen kígyóvállú vagy.

Mekkora nevetséges volt az is, amikor elkezdtél okoskodni, hogy én nem vagyok tisztában a magnetron teljesítményszabályzásával.

Holott annak nincs is semmi jelentősége, hiszen csak azonos beállítás mellett van értelme a tesztnek.

Ez viszont felveti, hogy ezen a ponton nem tudatosan tereltél, hanem valami nagyon ostoba gondolatod lehetett.

Szakmai vitában megbuktál, de arra emberileg is alkalmatlan vagy, mert ilyen hülyével nem lehet szakmailag vitázni, aki nem ismeri be a tévedését, intelligencia hiányában.

2019. nov. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!