Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Pc, win 10 Lemezkarbantartó,...

Pc, win 10 Lemezkarbantartó, vagy CCleaner a jobb takarító - karbantartó?

Figyelt kérdés
2019. nov. 11. 18:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

#10

Megint mellébeszélsz. Próbálj a tényekre szorítkozni!

Csak annyit szeretnék, győzz meg engem, hogy miért is vagyok én valami lenézni való akárki, akit te elképzelsz?

Mit követtem el?

De ne azt írd, hogy felminősítettem a válaszaim, mert azzal nem vagyok kisegítve (amiről tudom, hogy egyszerűen nem igaz, amiatt nem szégyellhetem magam).

Annyit állítottam, hogy egy bögre tej gyorsabban felmelegszik a mikróban, mint kettő bögre tej.

Magyarázd meg, ebből hogyan következik, amiket te betegesen próbálsz rám vetíteni? (Nyilván önmagadból kiindulva.)

Ostobaságot beszéltél, igen vagy nem?

Nem akarod beismerni, igen vagy nem?

Képzelgésekkel ne fárassz, ismerem az ilyen beteges képzelgőket, sajnos.

Inkább azt képzeld el, hogy mikrosütőt használnak az emberek nap mint nap, úgyhogy ki lett tárgyalva a dolog mással is, mi az igazság.

Láthatóan mindenki tudja (nem szakemberek is), hogyan dolgozik egy mikrosütő. Csak te vagy hülye hozzá.

2019. nov. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

#10 "tehát pusztán a százalék alapján beazonosíts, beteges szintű."

Jellemző az ilyen sérültekre, hogy ennyire hülyének nézed a másikat. Tudtad? Én is tudom, hogy lehetnek azonos százalékú válaszolók. Gyengébbek kedvéért ezt is tisztáztuk, lehet lapozni!

2019. nov. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Még mindig várok, nyögj valamit, amitől a tükörbe nézek és szégyellni kellene magam!

Eddig még csak a beteges képzelődéseid láttam.

Tehát annyit állítottam, hogy egy bögre tej gyorsabban felmelegszik a mikróban, mint kettő bögre tej.

Valamit azt látom, hogy valami baromira sérti az igazságérzetem.

Ez téged feljogosít mindenféle mocskolódásokra?

Elmebeteg...

2019. nov. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

#10, #13-nak:


Én nem jegyezgetem meg ennyire a százalékokat ezért nem vagyok benne biztos, de azt hiszem te voltál az akinek már szóltam egyszer, hogy szociopata vagyok.


Nézz utána, és megkapod a kérdéseid többségére a választ. :D


Próbáld meg elképzelni, (neked nagyon nehéz lesz!) hogy van olyan ember aki nagy ívben tesz mások véleményére.

Ha például teszek/mondok valamit, akkor azt teszek vagy mondok amit akarok. Qrvára nem érdekel hogy kinek mi lesz a véleménye! Kérdeztem a véleményét, vázze?


Kibaxott egoista vagyok.

2019. nov. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

# 14

Az emberi gerinctelenségének ezt a szinonimáját még nem hallottam, de láthatóan megint mellépofázol, sunyin kibújsz az egyenes válasz elől.

Ennyi vagy, tehát ezt buktad.

Alaptalanul szemétkedtél, itt te vagy az, akinek szégyellni kellene magát, ha tükörbe néz.

Nyilvánvaló, hogy sok mindenféle féreg létezik a Földön, legfeljebb ritkán látni, hogy valaki ilyen nyíltan mutatja ki a foga fehérjét, egy nyilvános fórumon.

Nekem tiszta a lelkiismeretem, nem pontoztam fel magam, nem hazudtam, csak egyszerű tapasztalati tényt közöltem, amire te betegesen reagáltál.

Az is vagy nyilvánvalóan, sajnálom azokat a szerencsétlen embereket, akiknek el kell téged viselni.

2019. nov. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

#14, #15-nek:


Bár leálltam veled "beszélgetni", de felhívnám a figyelmed hogy ez qrvára nem fórum!


Te vagy az aki eltévesztette a házszámot, ugyanis a gyakori felhasználói szabályzata tiltja azt amit művelünk. Ezt nevezi OFFolásnak.

2019. nov. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Nem érdekel a mellébeszélésed! Én is különbséget tudok tenni, a rövidség kedvéért fogalmaztam így!

Nem ez a lényeg, a téma ki van vesézve, nincs már mit mondani.

Pszichiátriai tanulmány megírható, egy féreg a sok közül, akiket 20 év alatt már láttam.

A FÓRUMOKON.

2019. nov. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

#16, #17-nek:


"Nem érdekel a mellébeszélésed!"


-Kérdeztem a véleményed, vagy azt hogy téged mi érdekel?


"Nem ez a lényeg,"


- Hanem természetesen az, amiről te beszélsz. Csak az lényeges.


"Pszichiátriai tanulmány megírható, egy féreg a sok közül, akiket 20 év alatt már láttam."


- Mert a te értékítéleted mérvadó, és mindig te mondod a tutit! Igaz?


"A FÓRUMOKON."


- Ergo nem itt! Ehhez képest viszont "be nem áll a szád". Folyamatosan ellentmondanak a cselekedeteid a szavaidnak.


Vagy te vagy h'lye, vagy engem próbálsz annak nézni.

2019. nov. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Megint terelsz idióta és nem érted a lényeget.

Nem az számít, hogy én mit hiszek, én is leszarom, hogy mit hisz rólam némelyik primitív, képzelgő elmebeteg.

A már ismert esettel szemléltetve: beteg módon benézed a fejedbe, hogy én felminősítettem magam, győzedelmesen kijelentesz baromságokat, amiről én tudom, hogy nem igaz.

Ettől én nem leszek kevesebb, csak szánakozni tudok a szegény nyomorulton.

Én csak azt nem értem, hogy ilyen szar alakok hogyan bírnak a tükörbe nézni?

Miért terelsz már megint? )Ez egyébként nagyon jellemző az ilyen hülyékre.)

Miért nem vagy képes a főszálnál maradni? Nyíltan, egyenesen reagálni? Te egy ilyen sunyi, undorító alak vagy, tényleg? Nem szégyelli magát az ilyen?

Értem persze, hogy aki ilyen értékrendben(?) nőtt fel, ezt tanulta, látta otthon, az már csak ilyen gerinctelen marad egész életére. Csak más tudni és tapasztalni, hogy ezek tényleg közöttünk léteznek.

2019. nov. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

#18, #19-nek:


Te tényleg azt hiszed, hogy te mondod meg nekem hogy én mit csináljak és miről "beszéljek"?


Te mégis ki a faxnak képzeled magad? XD


Te tényleg h'lye vagy!


Azt a felfogást amit te képviselsz nem hogy neked, de SENKINEK nem tűröm el! Ha nekem nem tetszik valami akkor mérlegelés nélkül veszni hagyok bármit, de akkor is az lesz amit én "mondok"! Bármibe is fog kerülni!


Azt hogy mi a "főszál", azt legkevésbé sem te fogod nekem megszabni! Abban a ritka érzésben van részem, hogy tényleg nem tudom hogy dühöngjek, vagy röhögjek rajtad!

2019. nov. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!