Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Pc, win 10 Lemezkarbantartó,...

Pc, win 10 Lemezkarbantartó, vagy CCleaner a jobb takarító - karbantartó?

Figyelt kérdés
2019. nov. 11. 18:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
2019. nov. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
59%

Időszámításunk szerint Windows 98-ban raktam össze az első gépem, de ilyen szarokat 20 év alatt csak futólag láttam.

Mégis itt vagyok és osztom az észt.

2019. nov. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

#1, #2-nek:


Ez nekem is szólt?


Csak azért kérdezem, mert én pedig "időszámításunk szerint" DOS 5.0-nál raktam össze az első gépem!


Egy 20MHz-es 386 DX volt, ha jól emlékszem.

2019. nov. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

#3

Senki nem szólt hozzád, ne kötekedj!

Mikroszerelős burkolós motorolás. Mentális sérült.

2019. nov. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

#3, #4-nek:


Két lehetőség van veled kapcsolatban:


1.) Mentális sérült vagy.

2.) Adminként pofázol be.


Mindekttő qrva gáz!

2019. nov. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

# 5

Ugyan már, ne röhögtess, te itt csúnyán leszerepeltél... De úgysem fogod fel, emberileg nem állsz azon a szinten.

Még mindig nem hiszem el, hogy ember ilyen alacsony szintre süllyedhet, létezhet, pedig sokat láttam már, évtizedek alatt.

2019. nov. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

#5, #6-nak:


Ez az utolsó mondatod megnyugtatott.


Azért nem "látsz" engem, mert meg sem közelítesz emberileg.

Ettől a pillanatól minden kétség nélkül lenézlek.

Egyébként nagyon ritka ha valakit lekezelek, ahhoz már többszörösen bizonyítania kell az ostobaságot.

Neked sikerült.

2019. nov. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

#7

Érdekes, hasonlót fogalmaztam meg magamban én is: nem lehet rá neheztelni, beteg szegény.

Ne röhögtess, a mikrosütős témában mindenki láthatta, milyen ember vagy.

Itt a környezetemben is rajtad röhögött mindenki, akinek elmeséltem, ahogy beégetted magad, utána pedig nem akartad beismerni a szikár fizikai tényeket.

Viszont alattomosan engem vádoltál meg, hazudoztál, képzelődtél.

Undorító...

2019. nov. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

De nézzük csak a szikár tényeket:

Az ország legapróbb (mikro) agyával felszerelt burkoló és mikroszerelő szakmunkása szerint 1 bögre vagy 2 bögre tej ugyanannyi idő alatt melegszik fel a térben.

Többen is jelezzük, hogy gondolkozzon, mert butaságot beszél, amit gyakorlat is cáfol.

Az elmebeteg nem ám belátná hibáját, hanem engem kezd mocskolni, amúgy érthetetlen módon, hiszen nyilvánvalóan nincs igaza.

Még azt sem képes elviselni, elfogadni, hogy valakitől felminősítést kaptam, ezért meggyanúsít, hogy én csináltam azt is.

Normális az ilyen?

Még mindig nem hiszem el.

Sok hülyét láttam már 20 év alatt, de mindig van újabb fajta.

2019. nov. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

#7, #8-9-nek:


Ahhoz hogy te több beszélgetésünket is visszaidézd, tehát pusztán a százalék alapján beazonosíts, beteges szintű.


Te a környezetedet azzal traktálod, hogy a gyakorin milyen beszélgetéseket folytattál?


Ezenkívül felhívom a figyelmed, hogy a #9 hozzászólásodnál teljesen elvesztetted az egyébként is alig létező önkritikád. Ha ennyire megjegyzel mindent, akkor keresd vissza ha nem hinnéd:


Egyszer már figyelmeztettelek hogy ne beszélj feleslegesen, mert mindent elárulsz magadról amit nem akarnál!


"Itt a környezetemben is"


Miféle környezetedben? Mert neked nincs semmiféle környezeted azonkívül, amit elképzelsz magadnak.


Tudom, hogy "ki vagy".

Rosszal kezdtél.

2019. nov. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!