Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miben kellene mérni hogy...

Miben kellene mérni hogy mennyit ér egy ember? Milyen szempontokat vennétek figyelembe? És tudom tudom van aki úgygondolja mindenki ugyanannyit ér és a többség is így vélekedik, de ha lehet akkor most tekintsünk el ettől.

Figyelt kérdés

2019. jún. 26. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Régen egy üveg rum, vagy egy-két gyöngysor elég volt egy (rabszolgáért/) emberért... szóval nem túl sokat
2019. jún. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm szerintem a legtobb a kulsot venne figyelmbe, aztan a tudasa (hogy akar a tulajdonosa hol es miben hasznalhatna fel?!), kepessegei, mi az a maximum amit ki lehetne belole hozni?!, hogy mit csinalna es hogyan csinalna kulonbozo dolgokat, reagalas, minden ami az agyhoz tartozik (gondolom)


Lehet hulyeseget irtam, lehet nem majd kiderul

2019. jún. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%
kizárólag a sportban lehet mérni és a vetélkedőkben.
2019. júl. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!