Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért félek bármilyen társaság...

Miért félek bármilyen társaságba menni, és miért nem tudom önmagamat adni az emberek felé?

Figyelt kérdés

Régebben úgy gondoltam, hogy én is vagyok olyan jó, mint a többiek, csak akarnom kell. De mostanra meg már úgy érzem, hogy ha elkezdek megnyílni, vagy egy kicsit is önmagamat adni, akkor a többiek...(nem is..., inkább én, nagyon idegesítőnek érzem magam). Nem tudom, hogy fogalmazzam meg rendesen, hogy érthető legyen, de a többiek valahogy olyan érettebben viccesek..vagy nemtom...tehát más dolgokat találnak poénosnak, mint én. És én a legtöbbször próbálok szintén azon nevetni, vagy úgy reagálni bizonyos dolgokra, ahogy ők is tennék, de érzem, hogy ez igazából idegesít. És ami a legrosszabb (tudom, ez már egy másik téma lesz), hogy ha néha sikerül gondtalanul és felhőtlenül magamat adnom, és észreveszem, hogy az ekkor tett dolgaim tetszenek a többieknek, akkor rögtön azon kezdek el agyalni, hogy megtartsam ezt az állapotot, és mondjak valami faszásat (már elnézést a kifejezésért, az a lényeg, hogy olyat, amitől jobb fejnek tűnök a többiek szemében...)és ekkor persze nem jut eszembe semmi.:(

Nagyon szeretném megtartani ezt az állapotomat, szeretnék magabiztos lenni, és társaságokba járni. Nagyon szeretnék számtalan kalandot meg izgalmat átélni (de tényleg! Sokkal jobban örülnék egy olyan éltnek, ahol a barátaimmal elmegyünk valami izgalmas helyre 8nem feltétlenül bulikra meg fesztiválokra gondolok) és baromkodhatnánk, anélkül, hogy nekem bármi önbizalom dolgon is agyalnom kéne. Arra az egy dologra vágyok, gogy a többiek felnézzenek rám, hogy elismerjenek, és legyenek irigyeim is. Nem akarok a középpontban lenni, szó sincs róla!!...egyszerűen azt szeretném elérni, hogy ne csak én akarjaak hasonlítani másokra, hanem ez fordítja is legyen igaz. Annyira örülnék neki, ha valaki olyan akarna lenni, mint én. Mindig is tiszteltem az olyan embereket (és most is mélységesen felnézek rájuk), akik mindig önmagukat adják, és nem feltétlenül érdekli őket mások véleménye, sőt, egyáltalán nem bánják, ha néhány riválisba, vagy őket nem éppen csipázó emberekbe botlanak. És mások mégis pont azért szeretik őket, mert ilyenek...de én milyen vagyok? Hogy érhetném el, hogy merjek társaságokba járni, és, hogy az emberek elismerjenek?

Kérlek segítsetek!Előre is köszönök minden választ!!!:)

14/L


2010. júl. 7. 14:50
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Higgyétek el, én nem várok konkrét tanácsokat ezen az oldalon...legalábbis mostanra már nem. Tudom, ha akarok valamit, hogy beteljesüljön, ahhoz tennem kell valamit (már ha ehhez van elég bátorságom..:S

De most kiötlöttem egy csodálatoss ötletet!!:) bár lehet, csak én tartom annak. Nos, arra gondoltam, ha már ilyen sokunk ennyire hasonló gondokkal küszködik, talán...felvehetnénk egymást msnre, és talán segíthetnénk ezáltal egymásnak. Az lenne a lényeg, mivel úgyse látjuk egymást soha, hogy csak olyanokat írjunk, ami elsőnek az eszünkbe jut. Tehát nyíljunk meg, vagy vmi hasonló...

Persze, ha hülyeségnek tartjátok vagy nem akarjátok, nyugodtan mondjátok meg...vagyis írjátok le, ne fogok megsértődni:P

2010. júl. 9. 18:14
 12/18 anonim válasza:
Hova valósi vagy? Ha Pest megye dohatsz egy mailt és elszórakozhatunk egy délutánt, mert utálok unatkozni. :)
2010. júl. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
*17/F és ha lehet MSN-t küldj
2010. júl. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Debrecen:)
2010. júl. 10. 12:57
 15/18 A kérdező kommentje:

fruzsababa@citromail.hu

Köszi, hogy megpróbálsz segíteni:)

2010. júl. 10. 17:05
 16/18 A kérdező kommentje:

Jajj, bocs, hülye vagyok

fruzsababa@hotmail.hu

eléggé fos állapotban vagyok most, meg megyünk is el itthonról úgyhogy kapkodtam, bocsi...:P

2010. júl. 10. 17:07
 17/18 anonim válasza:
Pest megye - Debrecen.. messze van egymástól nagyon.. nem lenne sok értelme :)
2010. júl. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Miért, attól, még nem lehet msn-ezni?:)
2010. júl. 12. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!