Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, hogy ne ilyenne...

Mit csináljak, hogy ne ilyennek ismerjenek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem olyannak ismernek, amilyen vagyok. Azért, mert alacsony vagyok, és babaarcom van, mindenki azt gondolja, hogy belülről is ilyen vagyok. Nem akarok én ribanc lenni, de azért őszintén szólva azt már túlzásnak tartom, hogy elkáromkodom magam, és rögtön elkezdik, hogy "xy! így még nem is hallottalak beszélni". Meg semmit nem néznek ki belőlem. És ez már nagyon zavar, mert régi sulimban nem ilyen voltam, ott nem az osztály csendes rétegébe tartoztam.és hát a legjobb barátnőm is ott az osztályban tényleg mindent ellenez, nem tényleg kis álszent, de attól még én nem vagyok az! És ezt a tévhitet valahogy el kéne oszlatni.

Bár tudom, hogy ezt már elcsesztem, ugyanis 2 éve vagyok már ebben az osztályban, de mégis nem tehetnék valamit?

És nem tehetek róla, hogy ilyen vagyok, úgyhogy ne gyertek azzal, hogy miért akarok p*csa lenni, mert nem akarok annyira megváltozni, csak egy kicsit.


2010. jún. 27. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Légy önmagad és ne avval foglalkozzál, hogy ki mit gondol rólad. Ha nem a többiek véleményével leszel folyton elfoglalva, akkor ők is észreveszik az igazi énedet.
2010. jún. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát kezdj el viselkedni máshogy.

ha meg aztmondják,hogy nem láttak még így beszélni/viselkedni,akkor mond azt,hogy "hát most láthatsz"

2010. jún. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia,tudsz dobni egy e-mail ímet?

Tudok egy alternatívát!:)

2010. jún. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!