Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan kezdjem ujra? Hogyan...

Hogyan kezdjem ujra? Hogyan nyiljak meg feléjük hogy figyeljenek is rám és hogy egy jófej embert ismerjenek meg?

Figyelt kérdés

az van hogy most mentam 9.be és az uj osztályom kb 90% át ismerem. de mégis az osztályom több kis klikkekre van szakadva plusz én, mert én sehova sem tartozo. szerintem azok az emberek akik engem nem ismernek azt hiszik hogy én egy kis szótlán ártatlan lányka vagyok, pedig nem. Soha nem jön oda hozzám senki sem hogy beszélgessünk vagy valami. a volt osztálytársam melletem ül és alig beszélgetünk és ha szünetvan mindig odamegy az eggyi klikkhe.

én pedig mindig ülök magamban csendben, vagy azt várom hogy lejöjön hozzám az eggyik barátom aki 10 es vagy átmegyek a másik osztályba ahol a legjobb barátaim vannak.

ha szólok valamit senki nem figyel rám és mintha elmenne a többiek füle mellet az amit mondok. olyan mintha ott sem lennék és mintha csak magamban beszélnék

a lényeg az lenne hogy van pár ujj osztálytársam is:

4 fiu akiket szeretnék valahogy megismerni de nem tudom hogy kellene hogy ne nézzék ugy hogy nyomulok? amugy mindig is a fiukkal voltam nagyon jóban.

15.L


2010. okt. 12. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Amikor én kilencedikes voltam, már első nap összebarátkoztam egy lánnyal (régen egy utcába laktunk). Utána párban odamentünk a kis klikkekhez és bekapcsolódtunk a beszélgetésbe. Aztán kis idő múlva még 2 ember csatlakozott hozzánk, és így négyesben csináltuk végig a gimit!:)

Nekem a legjobb barátom fiú, nagyon humoros és jó beszélgetőpartner. Egyszer szóba elegyedtem vele, és végig ő vitte a beszélgetést, mert én elég nehezen nyílok meg idegenek előtt. Első alkalommal biztos nagy idiótaságokról beszélgettünk, pl: tanárokat cikiztünk ki, filmekről/sorozatokról beszélgettünk. Aztán egyre jobban összeismerkedtünk, már minden szünetben együtt voltunk, együtt mentünk haza és eljártunk suli után szórakozni. Így egy csomó közös élményünk lett és kicsit kibővítettük a beszédtémáinkat!:)


Szerintem menj oda egy klikkhez és hallgasd miről beszélgetnek, majd mikor mondanak egy vicces dolgot akkor hangosan nevess fel és tegyél mellé egy jó kis megjegyzést!:) Utána szállj be a beszélgetésbe, próbálj mosolygós és magabiztos lenni, mert az olyan embereket szeretik nem pedig a szótlan nyuszikat!:)

2010. okt. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hasonló helyzetben voltam én is....és nem tettem semmit. Ezért most kérlek, hogy te tegyél magadért mert én jól megbántam....na szóval: ha nem hallják amit mondasz akkor akkor emeld fel a hangod maxra, meglátod rögtön észrevesznek. mutasd meg nekik, hogy nem vagy te olyan hallgatag kislány...mert ha nem pofázol honnan is tudhatnák ezt? na meg azt írod hogy senki sem megy oda hozzád, miért nem mész te oda a többiekhez???
2010. okt. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!