Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Útálom a testvérem! Mit...

Útálom a testvérem! Mit tegyek, ha nem is akarom tartani vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 22:43
 1/9 anonim válasza:
58%
elég rossz dolog hogy utálod a testvéred... nem kéne..sztem ne akard vele végleg felbontani a kapcsolatot hanem próbálj meg kibékülni vele... beszéljétek meg a dolgokat..remélem sikerül :)
2010. jún. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi 1es! :D De hidd el hogy én mindent megprobáltam és arra jutottam hogy ez nekem nem megy..
2010. jún. 26. 22:49
 3/9 anonim ***** válasza:
4 tesóm van (nem vagyunk cigányok) és vannak problémák, de túl kell lenni rajta. Az írásodból ítélve fiatal vagy még. Nem hiába TEST VÉR a szó. Ma manapság senkiben sem bízhat az ember, csak a családjában, ezért meg kell becsülni a testvérünket, és el kell fogadni, h. Ő más ember, mint mi. Mi a baj, amúgy?
2010. jún. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
AZÉRT NEM SZERETEM MERT TÖRTÉNT ÉVEKKEL EZELÖTT OLYAN DOLOG AMI MEGBOCSÁTHATATLAN : MEG KÜLÖNBEN IS NEM IS ISMEREM DE TALÁN JOBB IS IGY
2010. jún. 26. 23:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi történt ami annyire megbocsáthatatlan..? Mert hacsak nem megerőszakolt, akkor minden megbocsátható..
2010. jún. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4 tesós vagyok, egyetértek Jackkal teljesen. Ha nem ismered/próbálod megismerni, ne ítéld meg. Amúgy fiatal vagy, jól sejtem? Nem bántásképpen! A szavaknak nagy súlya van, vigyázz, mit jelentesz ki. Sztem próbáld megismerni, amíg nem, addig nem tehetsz semmit.
2010. jún. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

A testvéred? :|

Nem tudom mit tett, de ezt kijelenteni én sosem akarom!!! Persze csinált dolgokat, de nem érdemelné meg, hogy akár erre gondoljak is. 12/F

2010. jún. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

mit tett? elmodnod? 13/L vagyok van egy nővérem szeretem denéha kinem állhatom persze aztán rögtön beszélgetünk megg midnen tesatvéri dolog :)

ha leírnád mit teett majd talán írokide.

2010. jún. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én 18|L vagyok és nem utálom az ikrem, de nem bírom tovább. Úgy bánik velem, mint egy ronggyal, minden házimunká én csinálok amit amúgy eszre se vesz, bunko, tudja, hogy utalom, ha valaki a cuccaimhoz er erre felveszi szo nelkul a ruhaimat. Erre mondjatok jo otletet. Mert mar nem lehet vele egyutt elni, se elviselni es nem nem lehet vele leulni megbeszelni. De a kapcsolatot vegleg nem akarom megszuntetni.
2019. júl. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!