Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak ha anyummal nem...

Mit csináljak ha anyummal nem tartom a kapcsolatot, apummal élek és el kell viselnem az élettársát?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok,de úgy utálom ezt a nőt hogy ha egy percre felmentenének a törvények alól rohannék haza hogy megölhessem.Ő próbál nekem nyalizni, miközben a hátam mögött elmond mindennek... tanácstalan vagyok
2011. szept. 8. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Lány vagy?

Pontosan hogy tud neked keresztbe tenni ez a nő?

2011. szept. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

20 éves vagy, felnőtt ember úgy mint ő, tehát ezt a problémát is felnőtt ember módjára kell megoldani. Nagyon egyszerű a megoldás, csak ugye az emberek nem szeretik a konfliktusokat: BESZÉLSZ vele.

Egy olyan eset után, amikor a hátad mögött beszélt, szépen leülsz vele, és elmondod, hogy mennyire utálod ezt a viselkedést, és nem tűröd el. Ha baja van veled mondja el most, hogy mi az, ha még egyszer előfordul, akkor súlyos következményei lesznek. Mondhatod faterod előtt is, bár lehet akkor kicsit zavarban leszel, de tökmind1 úgy is az lesz az első, hogy neki elmondja. Neki is ugyan ezt elmondod. Én hasonlón átestem 17 évesen, mind2 szülőm élettársával.


Csak te nyerhetsz, mert ha oda kerül a sor, egyik szülőd se választ mást helyetted (ha igen, azzal az emberrel nem kell többet foglalkozni).

Azért csinálja ezt, mert az apád elvárja tőle, hogy kedves legyen veled, viszont féltékeny, mert tudja, hogy sose ő lesz az első.


19/F

2011. szept. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok. Úgy túd nekem keresztbe tenni hogy faterom "alá adja a lovat" hogy tamás ezt meg azt csinálta...aminek persze kb a töredéke igaz és akkor jön apum és lecsesz én meg elküldöm a francba annyival hogy ez nem teljesen így volt. a nővel képtelen vagyok leülni beszélgetni, ez nem gyerekesség,de nem akarok börtönbe kerülni. Tudjátok mi a legviccesebb? :) hogy apumnak dolgozok, és ha apummal összeveszünk a kis szerelmén akkor a melóm is kockán forog, mert a saját cégem is megvan már,de az még nem épült ki rendesen. hát ez van :(
2011. szept. 9. 05:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!