Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lélekben kutya lennék?

Lélekben kutya lennék?

Figyelt kérdés

Van két kutyám akikkel jobban szót értek, mint az emberekkel. A barátnőm, meg a lányok a suliban mindig a fejemet simogatják, mert azt mondják olyan simogatni való kutya buksim van. Egyszer régen, összebalhéztam az utcán egy nagyobb emberrel, aki végül kutya ként bánt velem. Azt kellett csinálnom amit mondott, pl: ül, fekszik, hempereg

És nem is találtam olyan rossznak ezeket. A barátom tanította a kutyáját, és mondta, hogy úgy segítsek neki, hogy azt csinálom amit mond a kuytájának, így is tettem. Reflexből amikor jutalom falatot dobott a kutyájának, nekem is dobott. Vagy amikor eldobta a botot vmiért egyből a botért mentem. Amikor csontot adott a kutyájának én is kértem. Ez sztem elég nyomasztó... Akkor most kuyta vagyok lélekben vagy mi?



#kutya #lélek #kutya vagyok
2017. dec. 27. 22:18
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: pont akartam mondani, hogy vki fogadjon öeökbe... Hozzál jutalom falatot is... Várlak a síntéren...
2017. dec. 28. 15:12
 12/16 A kérdező kommentje:
4 válaszoló: rendben jó kutya leszek! Látom te nagyob, és erősebb vagy mint én, ezért itt fekszem a kutya házba...
2017. dec. 28. 15:14
 13/16 anonim ***** válasza:
Te tényleg beteg vagy ember...
2017. dec. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Jó kutya!! 😙👏
2017. dec. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Csontot szereted? Farkad csóválod? Cuki. Sz.art felszedik utánad? :D
2017. dec. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
És hova sz@rsz Buksi? Ha pitizel kapsz csontot!!!
2018. jan. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!