Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lélekben kutya lennék?

Lélekben kutya lennék?

Figyelt kérdés

Van két kutyám akikkel jobban szót értek, mint az emberekkel. A barátnőm, meg a lányok a suliban mindig a fejemet simogatják, mert azt mondják olyan simogatni való kutya buksim van. Egyszer régen, összebalhéztam az utcán egy nagyobb emberrel, aki végül kutya ként bánt velem. Azt kellett csinálnom amit mondott, pl: ül, fekszik, hempereg

És nem is találtam olyan rossznak ezeket. A barátom tanította a kutyáját, és mondta, hogy úgy segítsek neki, hogy azt csinálom amit mond a kuytájának, így is tettem. Reflexből amikor jutalom falatot dobott a kutyájának, nekem is dobott. Vagy amikor eldobta a botot vmiért egyből a botért mentem. Amikor csontot adott a kutyájának én is kértem. Ez sztem elég nyomasztó... Akkor most kuyta vagyok lélekben vagy mi?



#kutya #lélek #kutya vagyok
2017. dec. 27. 22:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagy kutya csak unatkozol!
2017. dec. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Hogy lélekben kutya vagy-e azt nem tudom, de agyilag biztos.
2017. dec. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
81%
Ha a kertben szarsz, ne felejtsd el elásni.
2017. dec. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Késő van. Helyedre, feküdj!
2017. dec. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagy kutya,csak annyira szereted őket, hogy azonosulsz velük. :) ( azert egy pszichológussal nem ártana beszélni, vidd a barátodat is) :)
2017. dec. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem inkább valamiben sérült vagy (és ezt legkevésbé bántó szándékkal mondom) és érdemes lenne egy pszichológust felkeresni, mert ez sajnos nem normális viselkedés.
2017. dec. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%
Akkor én meg nyúl vagyok mert állandóan basnék
2017. dec. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Én kb 4 évesen játszottam azt, hogy kutya vagyok, de nekem valószínűleg mászáshiányom volt csecsemő koromból, és az agyam később hozta be a lemaradást, és társítottam mellé egy játékot. Neked is biztos valami pótlás van, pl személyiség keresés.
2017. dec. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
94%

Ha ezeket nem viccből csinálod, akkor valami komoly gond van veled. Keress fel egy pszichiátert.


De az biztos hogy nem vagy lélekben kutya. :D

2017. dec. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Pont úgy mint ahogy a 4 válaszoló mondta, lábhoz, fekszik, jó kutya!! És miteszel? Kutya kaján élsz? Meg csonton? Nekem nincs kutyám, de szeretnék egyet, és te lehetnél az. Menj a Budapesti síntérre, majd érted megyek. Viszek csontot, meg botot és játszhatsz! De addig is helyedre, marad, jófiú!
2017. dec. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!