Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ugye ettől nem vagyok biszex?

Ugye ettől nem vagyok biszex?

Figyelt kérdés

Imádok egy énekesnőt,azt állítom,hogy tökéletes,gyönyörű,jó a teste és nincs nála jobb nő!

(Beyoncé)

Nagyon nagy fan vagyok...De remélem,hogy csak ennyi xd

Ha férfi lennék tuti lefeküdnék vele xD. :D

De nem csak vele,vannak még ilyen sztárok,vagy ismertebb emberek,de csak náluk van ez így-ez az érzés.

De valamikor meg azt érzem,hogy fuj a melegek,meg,hogy undorító... :'D


2017. dec. 26. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez van. Szerintem nem nagy dolog.
2017. dec. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezaaaz,bár gondoltam,hogy nem csak nálam van ez XD. :D
2017. dec. 26. 19:52
 3/8 anonim ***** válasza:

:D :D :D

1-es vagyok.

Szerintem ez azért van, mert a tévében tökéletesnek látjuk őket, folyton jó a hajuk, szépek, jó cuccokban vannak...valahogy jobbnak tűnnek bárkinél akit ismerünk a környezetünkben, és mert elérhetetlenek.

Ha ott állna melletted az egyik tréningben, smink nélkül, 3 napos csumpa hajjal már nem biztos, hogy annyira odalennél érte. Kivéve ha a személyiségét is szereted, mert akkor tréningben is szeretni fogod, sőt....úgy talán jobban, mert emberibbnek tűnik.

2017. dec. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fanatikus vagy, nem biszex. Ha csak a sztárokkal vagy így, akkor semmi gond, majd elmúlik. Mondjuk ez a Beyoncé nekem egyáltalán nem tetszik (pedig én pasi vagyok)... :)
2017. dec. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor is tetszene :) xddd

a személyisége ugyanaz lenne.Azt is szeretem. :)

2017. dec. 26. 21:15
 6/8 anonim ***** válasza:
....ha nem csak sztárokkal van így, akkor meg gond van? Érdekes.
2017. dec. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én meleg srác vagyok, de Beyonceval bármikor lefeküdnék.


20/F

2017. dec. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:DD
2017. dec. 28. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!