Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen érzés elélvezni?

Milyen érzés elélvezni?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, és fogalmam sincs, hogy milyen lenne, ha elmennék. Még sosem élveztem el, de amikor a barátom éppen ujjazott/kiny*lt, akkor volt egy rész hogy k**va jó érzés volt, és vissza tartottam szerintem valamit...Őszintén olyan érzés volt, mintha csikiznének, vagy..mintha nagyon kéne pislni, csak EZERSZER jobb érzés volt...És utána mondtam neki, hogy hagyja abba, mert féltem hogy mi lesz...De így is remek volt. Ha elengedtem volna magam, akkor elmegyek? Vagy mi történt most..
2017. nov. 18. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
most ugye csak vicelsz?
2017. nov. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem.
2017. nov. 19. 19:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A nők azért küzdenek, hogy ezt megéljék, te meg visszatartod? Józan vagy te, leányom?

Engedd el magad nyugodtan!

De azért előtte pisiljél, az sosem árt.

2017. nov. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nyugodtan engedd csak,hidd el nem bánod meg

csak az nem értem ha nem tudod milyen az orgazmus akkor hogyan lehet barátod?

hány éves vagy?

2017. nov. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A legelső barátom, és 17 éves vagyok.

Köszönöm a megértést. :'D

2017. nov. 21. 19:51
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor anonim emberek kéne megmondják, hogy mikor élveztél el? lol....

Nem értem a kérdés értelmét. Ha nem akarod ezt az érzést, mert “félsz”, akkor mit érsz el azzal, hogy mások leírják, mit kezdesz ezzel az információval?

Vagy nem vagy biztos abban, hogy megélted az érzést, azért kérsz véleményt? lol....

Csak annyit tudok mondani, hogy nyugi nem halsz bele, nem történik rossz. Ha esetleg erre voltál kíváncsi.....

2017. nov. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!