Mi ez az érzés?

Figyelt kérdés

Nemrég elkezdtek irogatni egy lánnyal és valahol ott kezdődött ez a...fura dolog


Szóval, volt úgy h a lánynak elkezdett fájni a feje lázas volt,én meg mondtam neki h vegyen be valamit, igyon teát meg ilyenek...és(ešte volt 8 óra körül) megkérdzte tőlem h meddig leszek fent,mire azt válaszoltam h ameddig te is, megkérdzte miért.


-miért?

+Mert.

-miért?

+Nem tudom asszem...áhh, hagyjuk ( nagyon fura érzésem volt, nem tudom miért, teljesen ismeretlen volt)

-mondd el

+Asszem, mert egy kicsit aggódok érted...(mivel a lány általában ilyen beteges)

-miért?

+ (Ez volt az a pont, ami számomra a legfurcsább volt, nem tudtam válaszolni, sőt, én se tudtam a választ, ezért volt annyira fura,...) Magam sem tudom...nagyon fura...

(Elmondtam neki h miért fura, és, hogy még azelőtt nem volt velem ilyen...)

Mire megkérdezte h szerelmes lennék?

(Nem tudtam mit mondani, nem voltam benne biztos h ez az-e mivel, még sohasem voltam szerelmes...)

+Ez az lenne?

- Lehet,te tudod te ismered az érzéseidet.

+Utána kell néznem valami után...

-Oké, én már azthiszem megyek aludni, szia, és jóéjt

+Jóéjt


És így kerültem el idáig hogy kitegyem ezt a kérdést,... Szerintetek mi ez až érzés?...Lehetséges hogy szerelem? Ez a lány, habár csak kb. 3-4 here ismerjük egymást, fontos a számomra...

Szerintetek mi ez?



2017. nov. 3. 20:20
 1/7 A kérdező kommentje:
*elkezdtem
2017. nov. 3. 20:25
 2/7 anonim ***** válasza:
Uhh hát te hány éves vagy? Neked kellene tudnod hogy mit érzel ha szerelmet akkor valószínűleg tudni fogod hogy szerelmes vagy. A szerelem mindenkinél mást jelent.
2017. nov. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
15 vagyok
2017. nov. 3. 20:45
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy értem, hogy mindenkinél Mást jelent, de...nem vagyok benne biztos,hogy ez az, mivel mondom, nem tudom milyen érzés szerelmesnek lenni, csak annyit tudok, hogy ez a lány (habár nemrég ismerjük egymást) fontos a számomra, és fontos nekem hogy Boldog legyen...
2017. nov. 3. 20:49
 5/7 anonim válasza:
Nem! Ez nem szerelem. Az más
2017. nov. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor mi ez? És milyen a szerelem?
2017. nov. 16. 22:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Na azóta mi a szitu rájöttél már?
2017. nov. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!