Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? Képtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? Képtelen vagyok elélvezni. Ha megkérem a barátnőmet hogy, elégítsen ki (de, maszturbációnál is ugyan ez van), akkor az jó érzés de, nem tudok elélvezni valamiért.

Figyelt kérdés
Egy nagyon-nagyon kis valami kifolyik de, azok gondolom csak a szerelemcseppek. Ráadásul a farkam is "túlságosan" feláll (1,5 hüvelykujjnyi hely van a testem és a farkam közt), és túl kemény. Lehet, hogy ezért nem érzem olyan intenzíven? Tulajdonképpen ébtren még soha nem tudtam elélvezni, csak álmomban és akkor pont utána keltem fel, úgyhogy tudom hogy nem testi "baj", csak akkor nem tudom mi. 16/F
2011. febr. 2. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az h 1,5 hüvejkujnyi?
2011. febr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az, hogy annyira feláll a farkam, hogy szinte párhuzamos a testemmel, és a testem és a péniszem közt annyi hely van. (nyílván nem hüvelykujj hossz, hanem szélesség)
2011. febr. 2. 20:35
 3/5 anonim válasza:
Ne feküdj, mint egy darab szar, hanem told neki ezerrel, tövig!
2011. febr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem menj el urológushoz ő megtudja mondani gond van e vele.A nőknél is van előre meg hátra hajló méh,amihez igazodni kell.És nem csak a nőknek kéne nőgyógyászhoz menni,a férfiaknak is vannak ivarszervei amiket 1-2 évente nem árt ellenőriztetni.Csak a mi egészségügyi kultúránk kicsit korlátolt felfogású.Ezért van egy csomó prosztata meg herebeteg ember.
2011. febr. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pici lelkedben minden rendben? Kétségek? Gátak? Aggályok? Esetleg túl-izgalom a teljesítményért, vagy h rátok ne nyissanak?
2011. febr. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!