Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondolsz erről a "módszerr...

Mit gondolsz erről a "módszerről"?

Figyelt kérdés

a pofozkodásról ebben a helyzetben?

osztálykiránduláson voltunk, 3 naposon, ma jöttünk haza. az egyik legjobb barátnőmet annyira felidegesítette az egyik fiú a haverseggnyalóizéivel, hogy a lány elment sírni. nos ezen én és a másik barátnőm felhúztuk magunkat és elhatároztuk h ma felpofozzuk a srácot.

ma reggel szóltunk annak aki a gyerekkel egy szobába van h hívja be a szobánkba, én pedig odamentem és mondtam h

figyelj XY.. és egy ilyen jó csattanósat lekevertem az arcára, ami aztán percekig piros volt. aztán "visszaadta".. most msnen bocsánatot kértem tőle ő meg elmondta mért idegesíti a bnőmet..

na mindegy szóval szerintetek miylen ez a pofoszkodós módszer?:D


2010. máj. 29. 21:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
57%
válaszolóként?:-)
2010. máj. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan hatásos ez a módszer xĐ
2010. máj. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
olcsó játék hülyegyerekeknek
2010. máj. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Elég gagyi. Én fejberúgni szoktam azt, akinek nem tetszik a képe. Ajánlom neked is.
2010. máj. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
phhu köszi jó ötlet:))
2010. máj. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

ez a lehető leghülyébb és legprimitívebb gondolkodásmód egyike..

A gyrekedet is ütni verni fogod, ha valakivel gonoszul fog bánni, pl. meghúzza a játszótéren egy kislány haját, vagy homokot szór a hajába.. Uzsgyi neki üssük ahol érjük?! És igen ez a gondolkodás és ez az életfelfogás ehhez vezet!

Szerinted miért van az, hogy a cigányok mindig ütik verik a gyereküket?! Mert náluk mióta élnek ez a módi.. Az agresszió!

Gyökerestül kel elfojtani, ami picinyem most van!

Vagy talán ha a szerelmeddel egyszer eljön az 1. vita, neki ugrassz és kitéped az összes haját, mert mondjuk nem élére hajtogatta a ruhákat?!

Igen, elég hülye gyerekhez méltó viselkedés, gondolom a szüleid sose akartak erre tanítani, de ugye az internet és a TW elferdítette a fiatal, még gyerekek gondolkodásmódját és egy csattanós pofon még nem a világ vége, és nincs avval semmi probléma, ha a fiú vissza adja..

Adja az isten, hogy soha nem hoz össze az élet egy igazán agresszív férfivel!


rögtön avval kellett volna kezdeni, hogy behívjátok a szobába és megbeszélitek.. De hogy ennyit nem tud egy értelmes fiatal, aki tud írni olvasni.. Mert még a roma analfabétától elfogadhatónak tartanám, hogy így próbálja megoldani ezt a helyzetet.. De annak is ha elmagyarázzák jó párszor, megérti, hogy sose szabad verekedni, de úgy látszik a nagy jómódba, a fejlett fiatalok fogják kiverni a háborút, nem pedig az elnyomásban élő, sérült, szegény emberek..

2010. máj. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!