Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondolsz erről a "módszerr...

Mit gondolsz erről a "módszerről"?

Figyelt kérdés

a pofozkodásról ebben a helyzetben?

osztálykiránduláson voltunk, 3 naposon, ma jöttünk haza. az egyik legjobb barátnőmet annyira felidegesítette az egyik fiú a haverseggnyalóizéivel, hogy a lány elment sírni. nos ezen én és a másik barátnőm felhúztuk magunkat és elhatároztuk h ma felpofozzuk a srácot.

ma reggel szóltunk annak aki a gyerekkel egy szobába van h hívja be a szobánkba, én pedig odamentem és mondtam h

figyelj XY.. és egy ilyen jó csattanósat lekevertem az arcára, ami aztán percekig piros volt. aztán "visszaadta".. most msnen bocsánatot kértem tőle ő meg elmondta mért idegesíti a bnőmet..

na mindegy szóval szerintetek miylen ez a pofoszkodós módszer?:D


2010. máj. 29. 21:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
El van a gyerek,ha játszik.
2010. máj. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
kössz csak a kérdésre nem válaszoltál.:D
2010. máj. 29. 21:56
 3/16 A kérdező kommentje:
igazából a helyzetet nem is kell figyelembe venni, csak mond meg h TE alkalmaznád-e:D
2010. máj. 29. 22:04
 4/16 anonim ***** válasza:
74%

Ja persze ne is beszéljük meg a dolgokat, helyette csak pofozkodjunk, üssük egymást. Jó módszer!


Legközelebb ha valami nem tetszik nekem, odamegyek oszt széjjeverem az arcod. Attól biztos megérted mi volt a bajom veled és megváltozol.


Idióta.

2010. máj. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

"kedves" második

te nem ismered azt az emberkét szóval nem kéne ilyen bunkónak lenned, egyébként meg elég annyit mondani h szerintem szar módszer..

2010. máj. 29. 22:10
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

nekem nem tetszik.. egyszerűbb megbeszélni a dolgokat.

de tetudod.

2010. máj. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Sokkal jobb ha visszareflektálom amit te magad írtál, mert így rájössz a dolog valójára.

Lényegtelen, hogy ki az illető, itt most a módszerről beszélünk.

2010. máj. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%

igazából igazatok van

de már nagyon mérges voltam az illetőre szóval.

2010. máj. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%
lehet válaszolni a saját kérdésemre?xD
2010. máj. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Lehet.
2010. máj. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!