Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudhatnám meg, hogy...

Hogy tudhatnám meg, hogy érez-e irántam valamit?

Figyelt kérdés

(tudom nem ebbe a témakörbe tartozik...De a szex, és szerelem témakörbe eléggé lenézik a tini kérdéseket..)

Akkor...

14/L 7.es vagyok. Van egy fiú aki tetszik...Néha elbeszélgetünk..Vannak véletlen érintések, és nem távolodik el tőlem, és néha kedveseket mond..De nem tudom, hogy bejövök-e neki :( Mert ott szokott lenni a többi fiúval a ribiknél :(

(elég félénk fiú) Mit tudnék csinálni, hogy közelebb kerüljek hozzá?


2010. máj. 27. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy lenne-e kedve elmenni veled kettesben sétálni, fagyizni, ilyesmiket csinálni és ott dumáltok egy jót, aztán vagy összejöttök utána rendesen, vagy nem. (ne úgy ronts rá, hogy:""bumm" szia, jössz trappolni?", mert akkor a fiú megijed és nem tud rá mit válaszolni. dumáljatok a suliban és lassan rámész a témára.
2010. máj. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ribik...na jó erre inkább nem is mondok semmit...


Ha félénk fiú miért van a "ribikkel"?

2010. máj. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolom csak a "vagány" fiúk közt elvegyülve merészkedik oda hozzájuk.

Jó ötlet a séta.:) Elmentek fagyizni, leültök a parkba, ha van felétek... Akár el is hívhatod magadhoz később. Sok sikert. ;)

2010. máj. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát..igen..csak akkor ha ott vannak a többiek. amúgy sose megy oda, ha a többi nincs ott..
2010. máj. 27. 19:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!