Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudhatnám meg hogy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatnám meg hogy mit érez irántam?

Figyelt kérdés
van egy fiú az osztályomban és eddig nem igazán tetszett de most valahogy más szemmel nézek rá... és nem tudom hogy ő hogyan érez irántam...félek neki megmondani meg hát nem is igazán beszélünk..... már csak 3 nap van a suliból és utána külön iskolába kerülünk..:S lécci gyors válaszokat.!!!: előre is köszi
2010. jún. 8. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb megoldás, hogy szólásra nyitod piciny ajkaidat...
2010. jún. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nehogy elmondd neki, hogy tetszik. Beszélgess vele inkább :) Sokkal jobb amúgy, ha nem vagytok osztálytársak ;)
2010. jún. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
osztálytársad...dumálj vele,vedd fel MSN-re Myvipre stb...dumálj vele azt majd lesz valami
2010. jún. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tom a Msn címét és félek elkérni...:S:S:S
2010. jún. 9. 20:16
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

ha osztálytársad, akkor miért nm kéred el az msn címét egy másik osztálytársadtól?

többi menni fog magától. :D

2010. jún. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nem tom a Msn címét és félek elkérni...:S:S:S


én myvipen néztem meg 1 csajét:D:D:D

2010. júl. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

valoszinüleg nem éltél a lehetöségel és bebuktad ezért gratulálok



UI hehehehehehe nyenye hehehehehe

2010. aug. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!