Valós megbetegedést okoznak ezek a sok szakítások, te hányszor szakítottál eddig?
Én eddig 15-ön szakításon vagyok túl, és mindig az a duma hogy csak egyre erősebb leszel stb, de szerintem legalábbis az én esetemben nem ezt tapasztalom.
Régen amíg nem voltak ezek a dolgok tudtam őszintén mosolyogni,jó kedvet teremteni saját magamnak és ehhez nem kellet semmi...mint most sem a pénz,másik személy,kocsi,munka nem okoz boldogságot csak menekülők.
Szerintem komolyan megbetegedtem ezekben a dolgokban...mindenki el tudja engedni a múlt sérelmeit csak én nem? Valahogy bennem maradnak ezek a dolgok, és sokszor úgy érzem mintha kiszakadna a mellem, néha értéktelennek érzem magam csak úgy ,motiválatlannak.
Sokan mondják, hogy a múltat el kell engedni dr nekem nem megy ez a dolog, Okes úgymond nyilván nem fáj úgy egy régi szakítás mint egy friss, de akkor is nyomot hagy.
Nagyon sok embert megbántottam ezért, és engem is bántódás/csalódás ér ezért persze vannak jó dolgok is. Viszont pl az utolsó kapcsolatom is nagyon durván ért véget...mintha az összes sérelmeiket egymáson vezettük volna le amit eddig kaptunk. Szóval nem értem sokszor nagyon irigy vagyok azokra akik házasok,komoly kapcsolatuk van..olyan szép,irigylésre méltó.
de igazából a lényeg az, hogy egy ártalmas személynek érzem magam aki ha jót akar azt is elcseszi valamivel ez a sok szar miatt.
Szóval hogyan lehet tényleg elengedni a múltat??egyaltan létezik olyan ember akinek ez sikerült?
Köszönöm a válaszokat!
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!