Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen legyek ha kövér vagyok?

Milyen legyek ha kövér vagyok?

Figyelt kérdés
Sajnos elég nehéz leadnom, de próbálkozok. De addig is van 1 elképzelésem. Eddig olyan voltam hogy elbújtam nehogy lássák milyen kövér vagyok, nyáron túlöltöztem mert nem szerettem kis ruhákban járni. Maradjak ilyen amig le nem fogyok vagy pedig olyan legyek hogy húzzam ki magam, ne gondoljam hogy én vagyok a legkövérebb 170 cm-rel és 77 kilóval, és hozdjak kicsit testhez feszülős cuccokat. Melyik legyen? Én nem is tudom hogy érzem jól magam...
2010. ápr. 26. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Adj le 6-7 kilót és minden megoldódik. Sportolj.
2010. ápr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor nincs is olyan sok feleslegem ha csak 6-7 kiló kell:) Köszi:)
2010. ápr. 26. 20:15
 3/9 anonim ***** válasza:
megsúgok valamit... 169 cm vagyok,és 98 kiló... és irigyellek, adjle 10 kilót.
2010. ápr. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem a kicsit husibb csajokat, így látatlanban sztek tök rendben vannak a paramétereid. ;)
2010. ápr. 27. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
elvileg 15-20 kilót kéne fogynom h rendben legyek. Ha ez szted kicsit husosabb akkor jó:)
2010. ápr. 27. 15:06
 6/9 anonim válasza:

Nekem is majdnem ugyanezek az adataim:) Bár most erőteljesen fogyok. Szerintem a lényeg az, hogy húzd ki magad, hitesd el saját magaddal is, hogy szép vagy. Semmiképpen sem szabad visszahúzódni. Így a fogyás is könnyebben megy. A kisugárzás nagyon fontos ;)

Sok sikert a fogyáshoz:):)

2010. ápr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy szep mosoly tobbet szamit 20 kilonal... :)
2010. ápr. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én 167 cm vagyok, és egészen két héttel ezelőttig 63 kiló volta, azóta furcsamód 69 vagyok ésez rettenetesen idegesít... de nem látok magamon semmi változást, úgyhogy nem sokat gondolok rá szerensére :) Szóval te magasabb vagy nálam sokkal ezért normális h nehezebb is... n szóval nekem leginkább az a bajom h nagy darab vagyok úgy egészében, és ez elég sokáig zavart, de azóta elfogadtam magamat, olyan ruhát hordok ami kényelmes és jól áll, és hirtelen minden sokkal egyszerűbb lett :)
2010. ápr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
minusz 7 kilóval már oké lenne, de olyan 65 kilóval lennél ideális. próbáldd ki,hogy mindennek a felét eszed,amit eddig ettél. öltözködni meg. olyanba öltözz,amiben jól érzed magadat! szerintem ne vegyél fel feszülőset.
2010. máj. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!