Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem készítenek fel...

Miért nem készítenek fel minket az iskolában az életre?

Figyelt kérdés

amerikában sokkal inkább így van, pedig mondják hogy milyen hülyék az amcsik, szerintem egyátalán nem, inkább a magyarok tanítanak ilyen idióta módszerrel(nem is örülök , hogy itt születtem)


az oké hogy háromszög kerület 2r*pi meg (x+y)a másodikon= bla bla bla

de ez az amitől minden esélyem megvan rá hogy üzletet kössek?! hát szerintem nem!!!


meg azt birom mikor feladnak egy olyan feladatot amit három oldal nagyságban tudsz csak megcsinálni!, fél év múlva totálisan elfelejted a megoldását, deee ÉRDEMES MATEKOT TANULNI, bizony ,mert ettől fejlődik a logikád


egy jó nagy *****


2010. ápr. 23. 22:47
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
nem csak hogy sokszor, mindig az osztálytársaid befolyásolják hogy ki leszel, ááhh de rossz én rossz osztályba kerültem
2010. ápr. 29. 20:23
 22/25 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet azzal, hogy az osztálytársak határozzák meg, hogy ki mi lesz, vagy milyen lesz. Igen, valószínűleg nagy hatással vannak az ember életére az osztálytársak, de azért ez nem azt jelenti, hogy aki rossz osztályba kerül, az 100%-osan rossz ember lesz. Vagy igen?
2010. máj. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
hát a beszólogatos bulizós,iszogatós ,nem elég rossz?
2010. máj. 5. 10:47
 24/25 anonim válasza:
Anélkül, hogy a kommenteket elolvastam volna, csak annyit tudok mondani, hogy az általános műveltségedhez kell. Kérdezheted, hogy a másodfokú egyenlet megoldóképletét mikor fogod használni az életben? A válasz: valószínűleg soha (főleg ha így állsz hozzá). De a logokád tényleg feljődik. Max rossz a matek tanárod, mert ő a feladatot tanítja meg, nem pedig gondolkozni. Hidd el, hasznos a matek, és az amcsik idióták. Tény, hogy anyagilag jobban állnak, de attól az eszük nem lesz több...
2010. máj. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
boldogtalan vagyok, ez az igazság:(
2010. máj. 13. 16:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!