Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ettől nagyobb lenne az önbizal...

Ettől nagyobb lenne az önbizalmam?

Figyelt kérdés
sajnos nagyon nincs, ezért arra gondoltam hogy vhova rakok ki magamról képeket, és kérek véleményeket. Ez jó ötlet lenne? Kicsit megnövelné az egómat.
2010. ápr. 14. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
ahhoz, hogy ezt a kérdést így feltedd, már szükséges valamennyi önbizalom, mivel eszedbe se jut, hogy mi van, ha negatív vélemények érkeznek majd ;) hát próbáld ki ha gondolod, csak nehogy úgy járj, mint a feszítős srác az egyik szomszédos kérdésben, akit éppen hülyére fikáznak :D
2010. ápr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem rakd ki a képedet. 22/L
2010. ápr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
eszembe jut, de nem a fejem akarom belerakni:)
2010. ápr. 14. 22:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor mit? De nem lényeg, rakd ki már! :) 22/L
2010. ápr. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
most épp nincs olyan kép, a testem akarom mert kövérnek tartom magam ennyi
2010. ápr. 14. 22:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát kár, pedig megmondtam volna szívesen ;)
2010. ápr. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát magadban kell eldöntened... Ha nem érzed jól magad, tegyél érte, hogy jó legyen!! Ez az egy az, ami segit! Magadban kell rendet raknod. Énis ezen vagyok éppen. :) Szóval :D
2010. ápr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne rakd ki, mert feltesz valami ökör a csibef@sz.com-ra vagy a puruttyára vagy mittomén, aztán leshetsz... XD

...én szóltam előre...

2010. ápr. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!