Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetne nagyobb az...

Hogyan lehetne nagyobb az önbizalmam?

Figyelt kérdés
Az élet minden terén van. Csak a lányoknál nincsen. Jó pár hónapja vagyok egyedül. Tenni akarok ez ellen, de nem merek kezdeményezni. Sokan mondják (anyám kivételével), hogy jól nézek ki, de így sem megy.
2011. jan. 23. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel nem sokat tudsz kezdeni. egyszerűen vársz míg eyg csaj odamgey hozzád, ha az első megvolt, mármnt oadment akkor nőni fog idővel...
2011. jan. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már volt olyan. Csak olyan helyzetekben nem tudok boldogulni, amikor nekem tetszik egy csaj. Akkor nem merek tenni semmit.
2011. jan. 23. 19:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy ő is ugyanolyan ember mint te. Vedd lazán. Úgy menj oda, hogy leszarod hogy összejön-e. Ne arra gondolj, hogy milyen jól néz ki, milyen szép, úgyse jön el velem, beégetem magam stb.. Nekem ez így működik.


Ha egyáltalán nem megy így se, akkor teremts egy olyan szituációt amibe muszáj hozzád szólnia. Nem tudom, ejts le előtte valamit, véletlenül menj neki egy kicsit, kérdezd meg mi merre, van mennyi az idő stb. Miután válaszolt kérdezz rá valami személyesebb dologra (miért van itt, mi a neve mert olyan ismerős stb.) így kikerülöd a leszólítós részt.


Az is nagyon jó, ha legurítasz előtte 2-3 felest, attól mindenkinek megjön az önbizalma ;)

Remélem segítettem, ha már ennyit írtam :d

19/F

2011. jan. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
deh csak akkor tudsz ezen változtatni, ha egyszer leégsz...mert utánna tudod hogy mit nem szabad:D és utánna minden okés...(és bocsi a fogalmazásért...xd)
2011. jan. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bölcs nagyapám mondása: "udvarolsz egynek, otthagyod. Udvarolsz egy másiknak ő hagy ott. Udvarolsz valakinek és nem tudtok egymástól megszabadulni, na Ő az IGAZI!" 59 évig, a koporsóig éltek együtt és szerették egymást a nagyival!
2011. jan. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!