Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy legyen nagyobb az önbizal...

Hogy legyen nagyobb az önbizalmam?

Figyelt kérdés
Eddig nem nagyon mertem énekelni senki előtt de most már nem nagyon érdekel. Néha azon gondolkozom, hogy egyszer anyának énekelek, de nem merek, meg a suliban lesz egy fajta kórus, ahova egy nagyon kedves énektanár be nevezett, és nem szeretném megbántani azzal, hogy nem megyek el. Mit csináljak?
2011. jan. 27. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az énektanár benevezett egy kórusba, annak biztos van valami jelentősége :) Én néha elkezdek csak úgy énekelgetni ha barátokkal vagyunk, vagy hasonlók...habár, nekem nincs hangom :D (legalábbis szerintem, mások azt mondták hogy nem is olyan rossz, de ebbe most nem megyek bele :D) kezdj el énekelgetni otthon ha egyedül vagy, vagy a zuhany alatt, és ne foglalkozz másokkal...ha szeretsz énekelni, akkor csináld! :)
2011. jan. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Én is szoktam csak úgy énekelgetni, és nem nagyon foglalkozok azzal mit gondolnak mások de valahogy mégis félek az énekléstől.
2011. jan. 31. 18:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Lámpaláz :) szerintem tegyél egy próbát azzal az énekkórussal, ismerkedj meg az emberekkel, és gyűjts önbizalmat :)kérdezd meg a többieket hogy ők ezzel hogy vannak, és hogy szerintük hogy tudod ezt leküzdeni...biztos lesz olyan aki valamikor ugyanígy volt vele :) ha utána is rosszul érzed magad, akkor beszélhetsz a tanárral, de ha nem próbálod meg, nem fogod tudni hogy milyen ;) (előző voltam) és remélem tudtam valamennyit segíteni :)
2011. jan. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi sokat segítettél
2011. febr. 1. 13:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!