Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehetne (nagyobb) önbizal...

Hogy lehetne (nagyobb) önbizalmam?

Figyelt kérdés
Nincs önbizalmam: nem tartom magam szépnek, nem szeretem a szemüvegem, szeplős vagyok (nem annyira), és az arcom "ragyás", túl vékony is vagyok. AZ osztályomban nem érzem jól magam, csak a barátnőimmel, de néha velük se, mert kissebbségi érzésem van. Nem nlzek ki annyinak, amennyi vagyok, olyan3-4 évvel fiatalabbnak. Hogy lehetne ezen segíteni?
2010. aug. 10. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Szemüveget lehet csináltatni nagyon menőt is, de nincsenek véletlenül olyan tulajdonságaid, amelyek nem a külsődről szólnak? PL: művelt, okos, bölcs, jóindulatú, segítőkész, tehetséges valamilyen művészetben, jó sportoló, nagyszerűen vág az esze, szépen énekel, jó futó... szóval ezek küzül, vagy más nem küső tulajdonság egy sincs amiben jó vagy?
2010. aug. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a "ragya" eltüntethető arcápolókkal arcradír arcpakolás...

Ha ez megnyugtat én is vékony vagyok és engem is fiatalabbnak néznek vagy 2évvel...:)

Egyébként mennyire vagy vékony?

2010. aug. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!