Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Baj ha valaki oltogatós tipus?

Baj ha valaki oltogatós tipus?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, (és nem olyan tipikus lány aki csak converse cipőt hord, meg retroból öltözködik...)


elég beszólogatós tipus vagyok...7hónapja vagyok egyedül, azóta semmi romantika nincs az életemben...nem vagyok kövér és ronda se. meg barátaim se nagyon vannak.


szerintetek ha megpróbálnék kedvesebb lenni akkor többen szeretnének vagy fogadjanak el úgy, ahogy vagyok?


2010. ápr. 11. 14:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem is értem mért nincsenek barátaid, ill ahogy fogalmaztad mért nem szeretnek!

Hát mit ne mondjak nekem is jó nagy szám van (nem fizikailag) megmondom őszintén amit gondolok, kiállok az igazamért, ha kell verekedéssel is:D

És sok sok barátom van! Szeretik a stílusom! Ezért nem is értelek..

Szerintem ne változz! Te ilyen vagy, igy fogadjanak el!:)

2010. ápr. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"ha kell verekedéssel is" PF. Gratulálok!


Az előző válaszoló azt irta, fogadjanak el olyannak amilyen vagy, amiben egyet is értek, DE ha olyan vagy, hogy nem csak őszinte, hanem állandóan direkt bántó, sértő másokra, ne csodálkozz hogy nincsenek barátaid, és sem beszélnék veled ha egyfolytában geclzel...szóval az őszinteséget tartsd meg, attól jobb nincs, de ha ilyen kötekedő, sértegető vagy, akkor ebből a helyedben visszafognék...de ezt te döntöd el, neked mi a jó

2010. ápr. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, micsoda véletlen. Az ismerőseim csak úgy emlegetnek Dr House(a becenevem is hasonlít).

A titok a poénkodásban van, az vonzza az embereket, persze sorozatosan el is lököm magam mellől őket, de hát én ilyen vagyok.

2010. ápr. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Neked nem baj, viszont a másiknak már biztos, hogy az! Mondjuk nem értem.. Én is ilyen vagyok. Keményen leoltom az embereket, ilyen a beszédstílusom, nem divatbeszólások, hanem csak jön, mégis szemétség. De vannak barátaim. Sőt a fiúk is közelednek! Tehát nem értem..
2010. ápr. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
olyat bevernék kettészakadna az állkapcsod
2010. ápr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

17:32

te egy idióta vagy, méghozzá , azért mert nem bírsz kiállni a szavad mellet fizikai erőszak nélkül

2010. ápr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam másokat oltogatni, csak ha engem oltogatnának esetleg, de nem mernek.

Na jó, mikor közös albérletben laktam egy b*zival, nem birtam ki, hogy ne oltogassam, mert állandóan cseszekedett velem. Állandóan nőiesebb akart lenni nálam.

De persze elég nőies vagyok, úgyhogy csak fortyogott mérgében.

23/L

2010. ápr. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Baj? "elég beszólogatós tipus vagyok...7hónapja vagyok egyedül, azóta semmi romantika nincs az életemben...nem vagyok kövér és ronda se. meg barátaim se nagyon vannak." --> neked így jó? Akkor nem baj. Ellenben ha nem jó neked akkor igenis baj! Tudod őszintének lenni és megmondani, megvédeni az igazad nem ugyanaz mint megsérteni másokat meg pattogni. Én személy szerint nem csípem az ilyen figurákat, tuti valami bajuk van a lelkük legmélyén... El kell fogadni egy embert de azért mindent nem kell elfogadni. Gondolj vele most idejönne egy gyilkos hogy fogadjatok el mert ilyen vagyok. Amíg nem ártasz másoknak (pl megsérted őket) vagy magadnak (egyedül vagy) addig nem kell megváltozni de itt más a helyzet...
2010. ápr. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a normális válaszokat :)


barátaim vannak...csak nem olyanok akikkel igazán jól érzem magam...meg vannak akiknek tökre bejön a stílusom, de őket meg nem kedvelem annyira.


nem vagyok erőszakos se és ha tudom h vki túlságosan érzékeny visszafogom magam...csak így se értem az egészet

2010. ápr. 12. 15:40
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen. Nem a szókimondással vagy az őszinteséggel van a baj (én is olyan vagyok) hanem pont az "oltogatós"-sággal. Maga az "oltogat" szó a szlengben a lealázást jelenti. Namármost ezt senki sem szereti. Tehát ha udvariasan, nem rosszindulatúan vagy igazmondó és őszinte, akkor simán el lehet fogadni, sőt én magam is felnézek az ilyen emberekre.

De azokat én sem tudom kedvelni, akik csipkelődnek, aláznak, fölényeskedve ítélkeznek. Abból vissza kell venni.



LÁTOD!? Fent én is úgy írtam, hogy korrektül kifejtettem. De hogy esne, ha így válaszoltam volna:

"Hát ne is csodálkozz, hogyha ekkora bunkó vagy, hogy elfordulnak tőled..."

Na ez ugyanaz volt, mint a fenti, csak "oltogatósan".

Melyik esett jobban?

2010. nov. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!