Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen egy osztálytalálkozó...

Milyen egy osztálytalálkozó (Általános)?

Figyelt kérdés
És ha nem akarok menni?!
2010. ápr. 11. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Én csak most vagyok liciben, első éven és már én is gondolkoztam az osztálytalálkozóra. Tudom, hogy messze van még, de az én félelmeimből következtetek a tieidre :


- nem akarod vállalni az életed a többiek előtt ?

- nem vagy megelégedve magaddal ?

- csalódtál az életedben és nem érted el azt, amit szerettél volna ?

- félsz, hogy mások előtt kevesebbet értél el az életben ?


Nekem ezek a gondolatok forognak a fejemben, mármint hogy amikor majd oda jutok akkor ne legyenek ilyen problémáim. Őszintén bevallom, hogy én is tartanék egy osztálytalálkozótól, ha a dolgok nem úgy alakulnának ahogy szeretném és nem tudnám felmutatni azt a többieknek amit szeretnék....de ez én vagyok


Te miért nem akarsz találkozni velük ?

2010. ápr. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Általában általános isk. találkozó nem is szokott lenni.


Amúgy kellemetlen jópofizás az egész.

2010. ápr. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kötelező elmenni. Én például az osztályom háromnegyed részét gyűlöltem. Max. az abban a suliban megismert barátaim miatt mennék el, akikkel mai napig tartom a kapcsolatot. Így nem érezném kényelmetlenül magam, szemben azokkal, akik csak jópofiztak egymással, és egyébként rühellték az állítólagos barátaikat.

Nem tudom, hogy milyen lesz, még én sem voltam ilyenen, szóval saját tapasztalatot nem tudok megosztani veled sajnos.

2010. ápr. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

- nem akarod vállalni az életed a többiek előtt ?

- nem vagy megelégedve magaddal ?

- csalódtál az életedben és nem érted el azt, amit szerettél volna ?

- félsz, hogy mások előtt kevesebbet értél el az életben ? Ember!! Még csak 19 éves vagyok

2010. ápr. 11. 14:06
 5/7 A kérdező kommentje:
De amugy azértz nem mert gyűlöltem őket mindig vagyis 1/2 ember kivételével
2010. ápr. 11. 14:08
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell versenyként felfogni. Én csak jópofizni nem szeretek, ezért utálom az osztálytalálkozókat. Most sem beszélgetek velük, egy nap erejéig minek.
2010. ápr. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk hála istennek nem lesz.de ha lenne akkor se mennék.tudom kivel mi van.
2010. ápr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!