Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ugy visszamennék általános...

Ugy visszamennék általános iskolába! Ti?

Figyelt kérdés
én most vagyok 2. szakközepes visszasírom az ált iskolás éveket akkor minden olyan jo volt..
2011. febr. 6. 18:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
én is visszamennék. Most fogok érettségizni, és most mégjobban visszmenék:)
2011. febr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Egyetemista vagyok es hiaba imadtak az altalanosban nem.

Ott meg evekkel kesobb is emlegettek higy jart ide egy lany... Es bnom occse meg dicsekedett is vele hogy ismer Lol


Nah mindegy, lenyeg h sok munkam van abban hogy idaig eljutittan ugyhogy nem, nem mennek vissza.

Az utolso fel evet gimien mar nagyon nyigve nyelosen turtem...

2011. febr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
ÉN sok mindent megadnék azért hogy visszamehessek. Az csak egy dolog, hogy később kellett kelnem meg nem volt ennyi házi és sok szabadidőm volt stb. De a fő ok hogy annyi sok barátom volt ott akik szerettek és nem voltunk teljesek egymás nélkül amikor csak tudtunk együtt lógtunk sulin kívül is meg minden. Középsuliban meg nincs olyan ember akinek mindent elmondanék akivel azt érzem hogy elmennék bulikba stb. Sajnos csak előre lehet menni hátrafele pedig csak tekinteni lehet:)
2011. febr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én is visszamennék...

16/l

2011. febr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
én még csak kilencedikes vagyok, de máris mennék vissza :) Mondjuk nekem ez nem suliváltást jelentene, mert nyolcosztályos gimibe járok, de szívesen lennék fiatalabb :(
2011. febr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én középsuli harmadik-negyedikbe mennék, nekem ott volt a legjobb.
2011. febr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
soha soha soha!!! 8. végére teljesen megutáltak az egykori legjobb barátaim, mert olyan csajjal haverkodtam akit senki se szeretett... borzalmas volt az utolsó két év, annyira örülök hogy soha többet nem kell abban a környezetben lennem :( még most is rám jön a sírás ha eszembe jut az a rengeteg rossz emlék...
2011. febr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Mentifantezsvér ***** válasza:
2 éve ballagtam...eddig nagyon visszavágytam álltalánosba..a sok haver közé a végtelen hülyülés helyére...de mostmár nem mennék vissza ..nem hagynám itt az újabb életemet az újabb barátaimmal :)
2011. febr. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 haggyámán ***** válasza:

Én se mennék vissza, az utolsó két évem nekem is egy kalap sz*rral nem ért fel. Utáltam már az általánost, ment a csoportosulás, aki csak kicsit is visszafogottabb volt, az már "gyík" volt.

Viszont a középiskolát imádtam. Annak is mind a négy évét, minden egyes napját. Hihetetlen jó volt.

De az egyetem se kutya.. :)

2011. febr. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én nem akarok visszamenni sokkal jobb az osztályom, tanárok... szeretem a mostani sulimat :)
2011. febr. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!